Nagrody

18:59 19 Lut '10

U2 360° Tour zdobywa nagrody

Kolejne nagrody dla trasy koncertowej U2!

O ile U2 nie mają w tym roku szczęścia do nagród za swoją twórczość, to i ich ostatnia trasa po raz kolejny została doceniona przez branżę koncertową.

Tym razem U2 360° Tour triumfowała podczas 21. gali Pollstar Concert Industry Awards. Uroczystość odbyła się w ostatnią środę, w (...)

(...)
16:46 18 Lut '10

U2 zdobędą Meteora?

U2 faworytami bukmacherów

Zakończyło się internetowe głosowanie, które wyłoni laureatów tegorocznych Meteor Ireland Music Awards. Faworytami bukmacherów są m.in. U2.

Zespół nominowany jest w trzech kategoriach: Najlepszy Irlandzki Zespół, Najlepszy Irlandzki Album ("No Line On The Horizon") i (...)

12:10 13 Lut '10

Głosujmy na U2!!!

Czy U2 ustrzelą Meteora?

Niecały tydzień dzieli nas od rozdania Meteor Ireland Music Awards. Nadal można oddawać głosy na swoich faworytów.

U2 zostali nominowani w kategoriach: - Najlepszy Irlandzki Zespół, - Najlepszy Irlandzki Album ("No Line On The Horizon"), (...)

12:17 9 Lut '10

Produkcja U2 360º doceniona przez branżę

"The Claw" zachwyca branżę

Zdaniem ekip pracujących przy organizacji koncertów na całym świecie, charakterystyczny pająk używany przez U2 w czasie ostatniej trasy był najlepszą sceną 2009 roku.

Nagrody przyznaje branżowy magazyn "Total Production International". Trasa U2 360º została uznana produkcją roku. Jak przyznaje (...)

13:20 8 Lut '10

U2 w Hall Of Fame Playboya

Czytelnicy Playboya docenili U2

Zespół zdobył nagrodę w muzycznym plebiscycie co roku organizowanym przez magazyn. Wyboru dokonali czytelnicy.

Pozostali zwycięzcy "Playboy's 2009 Music Poll" to m.in Lily Allen (najlepszy album alternatywny), Beyonce (najlepszy album R&B) i Green (...)

(...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Wigilia w Warszawie '18 acr

    No damy, damy, ale pomóżcie no, jak jutro znowu będę pół dnia wisiał na telefonie z tym i się nic nie uda to kurwicy dostanę tot... więcej

Po wojnie w Zatoce Perskiej w pełni rozumiem surrealizm. To chyba była jedyna reakcja. Rozumiem teraz dlaczego po wojnie Picasso nie mógł już malować ludzkich twarzy - Bono