Bono

23:59 30 Mar '11

Bono o Dylanie dla AARP Magazine

Bono szedł przez życie z Bobem Dylanem

24 maja Bob Dylan skończy 70 lat. Z tej okazji magazyn "AARP" zapytał kilku artystów o stosunek do muzyki barda Ameryki.

Wśród pytanych znalazł się również wokalista U2, który przygotował osobisty tekst. "Kiedy miałem trzynaście lat, Bob (...)

05:38 11 Mar '11

Bono nominowany do nagrody Gorbaczowa

Wokalista U2 otrzyma prestiżowe wyróżnienie!

W związku z osiemdziesiątymi urodzinami byłego przywódcy Związku Radzieckiego, Michaiła Gorbaczowa po raz pierwszy przyznane zostaną wyróżnienia "Człowiek, który zmienił świat".

Wśród dziewięciu nominowanych, oprócz lidera U2, znaleźli się m.in. reżyser Steven Spielberg, były prezydent Brazylii Luiz (...)

03:33 2 Mar '11

Newsweek.pl: Mydlana opera w Krzemowej Dolinie z Bono w tle

Biznesowe przepychanki w Elevation Partners

Zajadła walka o pieniądze zagraża przyszłości funduszu inwestycyjnego Elevation Partners założonego przez Bono w Krzemowej Dolinie.

Po kilku trudnych latach jeden z głównych założycieli, Marc Bodnick, wycofuje się z inwestycji i walczy z firmującym Elevation (...)

11:47 20 Lut '11

Bono spotkał się z prezydentem RPA

Prezydent Zuma przyjął wokalistę U2

Czas między koncertami w Johannesburgu i Kapsztadzie wokalista U2 wykorzystał między innymi na wizytę w rezydencji prezydenta Jacoba Zumy.

Bono odwiedził głowę państwa w ubiegły czwartek. Muzyk docenił wkład władz RPA w walkę z AIDS. Zauważył, że ponad milon ludzi (...)

03:17 18 Lut '11

rp.pl: U2, apartheid i zemsta na białych

Bono ma problemy!

Część Afrykanerów, czyli białych mieszkańców RPA, oskarżyła lidera irlandzkiej grupy U2 o akceptowanie tradycyjnej pieśni czarnej ludności, w której nawołuje się do przemocy.

Gazeta „South Africa's Sunday Times” przytoczyła wypowiedź Bono, który wraz z kolegami w najbliższy piątek wystąpi na (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Jest coś takiego w zespołowych poczynaniach U2, coś bardzo unikalnego i niepowtarzalnego. Zawsze, kiedy spotyka się 4 chłopaków grających muzykę, coś się dzieję. My też to robimy, od zawsze" - Larry