00:29 20 Mar '09

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert U2!!!

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert U2!!! ^ ^ ^ ^

Od godziny 00:01 można już nabywać wejściówki na jeden z najważniejszych koncertów rockowych tego roku.

tiket


Tak wygląda obecnie najbardziej pożądany przedmiot przez wszystkich, którzy chcieliby znaleźć się 6 sierpnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Niestety droga do jego zdobycia do prostych nie należy, zwłaszcza dla tych, którzy chcieli to uczynić chwilę po otwarciu sprzedaży.

Nielicznym szczęśliwcom zgromadzonym tej nocy na U2Czacie udało się zakupić bilety kilka minut po północy. Pozostali spędzili o wiele więcej czasu na odświeżaniu stron Eventim.pl i Ticketpro.pl. Problemem były przeciążone serwery. Często, kiedy udało się przebrnąć przez ten problem, okazywało się, że po wybraniu biletów nie można było przejść do formularza płatności, lub chwilowo interesujące nas wejściówki nie były dostępne.

Po godzinie drugiej dostęp do Eventim.pl był już dużo łatwiejszy, niestety obecnie (stan na godznę 02:48) nie ma już biletów na płytę stadionu (wg. informacji jest to chwilowy brak).

Platforma Ticketpro.pl udostępnia obecnie wszystkie rodzaje biletów.

Goście obecni na czacie, jak i na forum największy problem mieli z mailami zwrotnymi potwierdzającymi zakup i zawierającymi np. numer konta do wpłaty. Wspomniane wiadomości pocztowe docierały z opóźnieniem, bądź do niektórych jeszcze nie dotarły.

 • U2roopa (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (60) Strona 1/3

 • zielonna, 16:57 1 Kwi '09

  ja również ;) w takim razie czekamy do sierpnia, do zobaczenia! :)

 • goga, 17:21 31 Mar '09

  Ja też mam juz bilet!!!

 • Ł, 19:13 27 Mar '09

  Kurier UPS dzisiaj przywiózł mi bilety. 2 dni od potwierdzenia mailowego - bilety już mam :) Koniec zakręconego serialu pt. Kup bilet na U2 :)

 • goga, 18:34 27 Mar '09

  Ja też mam status ,,wydrukowane''ale żadnego potwierdzenia nie dostałam biletów na razie też wiec nadal stress....

 • Ł, 16:25 26 Mar '09

  Ha!!! A jednak moje konto dalej istnieje - udało mi się zalogować i też mam status wydrukowane :) Prawie tydzień stressów - pojadę, nie pojadę :) Chyba trzeba jakoś trzeba uczcić ten sukces :) Do zobaczenia w sierpniu w Chorzowie!!!!!!

 • zielonna, 17:25 25 Mar '09

  hej, ja wczorak dpstałam potwierdzenie i status z "zarezerowawany" zmienił się na "zamówione wydrukowane", dostałam też maila. Czekajcie cierpliwie albo napiszcie na płatności@eventim ze swoimi danymi. Pozdrawiam! :)

 • Ł, 00:00 25 Mar '09

  Ja też nie miałem żadnych wieści. Malo tego nie mogę się zalogować na swoje konto. Tak jakby go nie było :( Wyslałem zapytanie na adres platnosci@eventim.pl i odeslali mi informację, że pieniądze wpłynęły i mam czekać 4 długie tygodnie na bilety. pozdrawiam wszystkich!

 • goga, 18:53 24 Mar '09

  Ja nadal nie dostałam...

 • zielonna, 18:43 22 Mar '09

  moze trzeba troche czasu... niech ktos napisze, czy też ma taką sytuację, albo czy dostał potwierdzenie wpłaty, bo troche sie martwię ;)

 • goga, 18:36 22 Mar '09

  Zielonna-ja zrobiłam przelew internetowy ale nie dotpay i tez nic nie dostałam ...hmm....

 • zielonna, 17:01 21 Mar '09

  goga - na eventimie jest napisane tak: "Jeśli dokonaliście Państwo płatności kartą lub przelewem dotpay otrzymaliście na swoją skrzynkę mailową potwierdzenie z numerem transakcji. Jeśli wybraliście opcję przekazu pocztowego, po zaksięgowaniu wpłaty, w trakcie realizacji zlecenia otrzymacie maila z potwierdzeniem. Jeśli nie ma takiej wiadomości w folderze ?odebrane? sprawdźcie folder ?spam?."
  Ja zrobiłam przelew "normalny", nie internetowy i nie dotpay, nic na razie nie dostałam.

 • acrobat, 15:33 21 Mar '09

  bilety u2 na płyte będą odsprzedawane od innych fanów u2

 • goga, 13:38 21 Mar '09

  Zielonna tez bym to chciała wiedzieć bo mam stresa...

 • zielonna, 13:09 21 Mar '09

  mam pytanie - czy jeśli zrobi się już przelew, to przychodzi jakiś mail lub zmienia się status tego zamówienia na koncie w evetimie? czy jest jakiś "znak" ze odebrali kasę? ;)

 • Paulina, 10:24 21 Mar '09

  ale glupio, mnie nie chcialo dopuscic prawie do 4... Biletow na plyte juz nie bylo wiec mam na tyl...

 • achu, 07:27 21 Mar '09

  przed chwila pojawiły się bilety na plytę i tylne sektory na ticketpro, ale chyba juz nie ma. pewnie beda sie jeszcze pokazywać

 • magda, 23:10 20 Mar '09

  Jeśli ktoś ma jeszcze 2 bilety na płytę, to błagam o kontakt!!! gg: 9416021

 • Avatar

  kinia, 17:31 20 Mar '09

  MAM DO ODSPRZEDANIA NA TYŁ TRYBUN SEKTOR 11G gg 1669010

 • Ania, 16:41 20 Mar '09

  HELP! MNIE NIE UDAŁO SIĘ ZAKUPIĆ, CZY NIE ZOSTAL KOMUS JEDEN BILET W ZAPASIE? CZY MACIE JAKIEŚ DANE ODNOŚNIE TEGO GDZIE JESZCZE MOŻNA BY BYLO ZAKUPIC JEDEN BILET?

 • zielonna, 16:13 20 Mar '09

  Zielony :) - ja zamawiałam 2 bilety i nie mam na moim koncie potwierdzenia o jednym. Wydaje mi się, ze najważniejsze jest to, że jest mail... ale zamawiam 1szy raz i nie bardzo się na tym znam... co do sektora 32 - też tam będę, mam nadzieję, ze to dobry wybór...

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Sztuka jest próbą odnalezienia własnej tożsamości. Naszą zemstą w stosunku do Anglii za skolonizowanie nas nie tylko pod względem geografii, ale także świadomości, było znieważenie ich języka i ponowne jego wymyślenie. W powodzi innych, obc - Bono