21:39 10 Sie '08

U2 chwalą się nowym albumem (update)

U2 chwalą się nowym albumem (update) ^  ^  ^  ^

Na stronie U2.com pojawiły się kolejne krótkie filmiki ze studia, autorstwa Adama. A goście, którzy przybyli na urodziny The Edge'a, mieli okazję wysłuchać nowych utworów.

Filmik pierwszy dostępny jest TUTAJ. Natomiast drugi został przygotowany dla strefy members oficjalnej strony zespołu i prezentuje obraz z kamery, z którą ktoś nerwowo krząta się po studiu. W tle po raz pierwszy można usłyszeć obszerną część jednego z nowych utworów.

Fragmentów nowego albumu mieli okazję wysłuchać goście, którzy pojawili się na urodzinach The Edge'a. Impreza w stylu meksykańskim odbyła się na Francuskiej Rivierze, w domu Bono. Nowych dźwięków mogli wysłuchać również fani, którzy zorganizowali sobie piknik na plaży, w pobliżu urodzinowego party. Wśród wielu emocjonujących komentarzy najbardziej wyważony wydaje się ten, w którym jeden z fanów mówi, że nowy album nie będzie rewolucją w muzyce rockowej, ale słychać na nim wiele nowych elementów, których wcześniej w muzyce U2 nie było słychać.

O wiele więcej na temat nowego albumu można znaleźć na naszym forum.


UPDATE: również na naszym forum pojawił się link do nowych utworów, które ktoś zarejestrował z plaży.

  • U2roopa (źródło: własne, U2.com, U2forums.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • yarpen11, 10:33 14 Sie '08

    A jakiś dokładniejszy link do nagrań z plaży można ??

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono