21:27 20 Mar '08

Z wizytą u Daniela Lanois

Z wizytą u Daniela Lanois ^  ^  ^  ^

"Podbijamy nowe dźwiękowe tereny i wydamy arcydzieło" - tak o nowej płycie U2 wypowiada się słynny producent w wywiadzie dla magazynu "Q".

Lanois wspomina o tym, że w studiu zakasano rękawy, zespół ma za sobą kilka świetnych sesji. Optymistycznie wyraża się o załodze jaką tworzy z U2 i Brianem Eno. Na nowym albumie ma nie zabraknąć utworów opartych na melodii ale również na riffach. Wszystko co dotyczy tego projektu, wg. Lanois jest ekscytujące.

Aktualnie poza pracą z U2, producent promuje swój film "Here Is What Is", po premierze w Los Angeles (27.03) zagra nawet specjalny set, jak mówi na trasę koncertową brakuje mu czasu.
Lanois wspomaga również w pracy nad albumem Rocco DeLucę.

  • U2roopa (źródło: własne, reuters.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

  • PePe, 20:25 21 Mar '08

    Hmm.. Intryguje mnie co tym razem stworzą.. "It's very hardcore" (o muzyce Edga), "wcześniej wszyscy uciekali z parkietu na dźwięk U2, teraz będzie inaczej.." Zapowiada się ciekawie..

  • Mat91, 10:45 21 Mar '08

    Niemoge się juz doczekac tego albumu :P

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono