09:22 8 Mar '08

Reedycje albumów U2: nowe informacje

Reedycje albumów U2: nowe informacje ^ ^ ^ ^

Pojawiły się nowe informacje dotyczące dat wydania reedycji wczesnych albumów U2.

Jak już wcześniej informowaliśmy, w maju na rynku miały się ukazać reedycje albumów "Boy", "October" i "War".

Tymczasem serwis U2valencia.com, powołując się na wiadomości z Universal Music podał, że dodatkowo na liście reedycji pojawi się również koncertowy "Under A Blood Red Sky".

Zmianie uległa data wydania: "Boy" i "October" będą dostępne 10 czerwca 2008, "War" i "Under A Blood Red Sky" 24 czerwca 2008.

Serwis Amazon.com również zaktualizował ofertę o powyższe informacje.

 • U2roopa (źródło: własne, U2tour.de, amazon.com, U2valencia.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (4) Strona 1/1

 • eM, 23:41 8 Mar '08

  Nic dodać, nic ująć Atomic_Mario! W tym wszystkim jest tylko jeden minus - data pojawienia się tych wydawnictw na rynku. 4 reedycje w przeciągu 2 tygodni?? Będę się musiał przyzwyczaić do jedzenia tapet..

 • Avatar

  Atomic_Mario, 17:57 8 Mar '08

  Nie zgadzam się z jakże rozbudowanymi i uzasadnionymi wypowiedziami moich poprzedników. Wydanie reedycji albumów z przed ponad ćwierćwiecza jest jak najbadziej uzasadniona. Zespołowi ciągle przybywa nowych fanów, którzy również będą chcieli sięgnąć po pierwsze albumy grupy. Dzięki reedycjom będą mogli sięgnąć po nagrania w lepszej jakości, z bardziej rozbudowaną szatą graficzną. Przecież i tak co jakiś czas trzeba rynek zasilić nowymi egzemplarzami pierwszych wydawnictw (w związku z wyczerpaniem nakładów). Jak kogoś taka reedycja nie zainteresuje to nie kupi. Dla mnie wielką frajdą jest zdobyć pięknie wydaną reedycje z rarytasami w postaci niepublikowanych utworów (lub dostępnych na singlach) lub koncertowym DVD. Zespół jak najbardziej ma prawa zarabiać na tym do czego doszedł dzięki swojej kilkudziesięcioletniej karierze. A poza tym - nie powinni wydawać już zupełnie nic. Przecież album z nowym materiałem też można potraktować jako $$$$$$$$$$$

 • sj, 15:53 8 Mar '08

  $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

 • misi, 14:49 8 Mar '08

  bezsensu :/

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono