15:06 3 Cze '10

Znamy zawartość płyty winylowej?

"Kingdom Of Your Love" na winylu ^ ^ ^ ^

Forumowicz Chrapcio7 donosi, że prawdopodobnie na winylu dołączonym do "U2 360º At The Rose Bowl" Super Deluxe Edition znajduje się utwór "Kingdom Of Your Love". Informacja pochodzi z serwisu Interference.com.

Najpewniej winyl będzie miał pomarańczowy kolor, utwór będzie miał zmieniony tytuł i jego czas trwania to 2 minuty i 5 sekund.

Czy już mieliśmy okazję usłyszeć ten kawałek? Oczywiście. Było to intro, podczas którego U2 wychodzili na scenę na "U2 360º Tour".

 • U2roopa (źródło: U2forums.com (Chrapcio7))
 • Modyfikacja: 13:09 12 Cze '10

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

 • U2360TOUR AT THE ROSE BOWL annau2, 21:03 5 Cze '10

  Dwupłytowe DVD - koncert rewelacyjny ! Świetna jakość dżwięku . . . Drugi krążek z dodatkami - w tym flaga z Polski ( mała pomyłka , to nie Katowice a Chorzów , ale myślę , że to można wybaczyć ) niestery jakość kiepska , choć liczą się wspomnienia ! Fajny dodatek z videos . . . Polecam !

 • Avatar

  pytanie! Tomi, 00:02 5 Cze '10

  czy ma ktoś już ten zestaw? ja kupiłem go dzisiaj ale nie mogę dostać się do zawartości na dysku 2. Nie wiem o co chodzi :/

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono