21:16 16 Lip '09

Są jeszcze bilety na koncert Lanois!

Są jeszcze bilety na koncert Lanois! ^ ^ ^ ^

Nadal można kupić wejściówki na festiwal Soundedit '09, który odbędzie się 11 i 12 września w Łodzi.

Gwiazdą festiwalu będzie Daniel Lanois, współtwórca sukcesów artystycznych U2, Boba Dylana, Petera Gabriela, znakomity muzyk, kompozytor i autor.

W trakcie dwóch festiwalowych dni Lanois spotka się z publicznością podczas wyjątkowego muzycznego warsztatu, odbierze specjalną nagrodę Człowieka ze Złotym Uchem za wybitne osiągnięcia w dziedzinie dźwiękowej kreacji oraz zagra pierwszy i jedyny koncert w Polsce.Historyczne wydarzenie odbędzie się 12.09 o 20.00 klubie Wytwórnia Na scenie obok Lanois pojawią się członkowie jego najnowszego muzycznego projektu Black Dub : Trixie Whitley i Brian Blade.

Bilety na koncert w cenie 120 pln (tylko 500 sztuk!!!) można kupić w sieci Ticketpro.

Z biletem warto pojawić się w Łodzi już 11.09, upoważnia on bowiem do wzięcia udziału w odbywającym się tego dnia spotkaniu - warsztacie z Danielem Lanois oraz wejścia na pokaz filmu dokumentalnego o kanadyjskim artyście -"Here Is What Is".

- Strona internetowa festiwalu

- Forumowy wątek festiwalowy

 • U2roopa (źródło: własne, soundedit.pl)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono