Artykuły

08:04 30 Wrz '05

VII Ogólnopolski Zlot fanów U2 w Poznaniu, 10.09.2005 Malta - Ski

Dla mnie zlot fanów U2 rozpoczyna się już od samego rana, zatem co poniektórzy...

Czas na relację :]
Dla mnie zlot fanów U2 rozpoczyna się już od samego rana, zatem co poniektórzy muszą mi wybaczyć, że relacja będzie może trochę (...)

20:22 3 Wrz '05

The Joshua Tree - album skazany na sukces.

Zawsze obawiałem się zmierzenia z tym albumem. Przerastał mnie swą wrażliwością pod każdym względem. W końcu jednak trzeba było stanąć z nim twarzą w twarz. Okiełznać i zrozumieć fenomen „The Joshua Tree”...

Cofamy się do lat osiemdziesiątych... U2 wydają „The Unforgettable Fire” – wspaniały album. Mija zaledwie dwa i pół roku i na rynku ukazuje się „The (...)

04:53 31 Sie '05

U2: Rozbrajamy atomową bombę

Najbardziej osobisty album... Redukcja zadłużenia Trzeciego Świata, handel bez ograniczeń, walka z AIDS... Przez ostatnie dwa lata wydawało się, że Bono szykuje raczej grunt pod pokojową Nagrodę Nobla niż nowe dzieło U2. A jednak jest: How To D

Vertigo
Chcieliśmy mieć bardzo żywy, mocny, rock’n’rollowy kawałek – mówi Adam Clayton. Słyszałem taką energię u The Hives, The Strokes czy The (...)

12:42 30 Sie '05

U2 - Ameryka, Ameryka

Relacja z koncertu trasy Popmart tour

A jednak przyjadą. Przynajmniej wszystko na to wskazuje. Zmienił się jeden z organizatorów. Zmieniło się miejsce. Tylko dzień pozostał ten sam. 12 (...)
(...)

12:41 30 Sie '05

Wywiad z U2: ONE BUT NOT THE SAME

Larry, Adam, Bono i Edge udzielają wywiadu indywidualnie - każdy z nich dostaje ten sam zestaw pytań, żaden nie wie, jak odpowiedzieli pozostali.

-> Co masz w kieszeniach?
Larry: Przyciski otwierające moją bramę (opróżnia kieszenie), Lipsil, portfel, paczkę papierosów Silk Cut - pielęgnacyjnych (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono