Artykuły

13:43 31 Mar '08

"U23D": kulisy produkcji

Zanim zobaczysz "U2 3D" w kinie, poznaj kulisy produkcji filmu.

Od ponad ćwierć wieku, zespół U2 ceniony jest nie tylko za swoją inwencję muzyczną, ale również za nieporównywalny dar dotarcia do milionów fanów za (...)

18:54 23 Lut '08

U2-3D - Głębia totalna.

"May I have Your attention please!" Ogłosił wojskowym tonem pracownik kina. "Czy wszyscy mają specjalne okulary? Życzę świetnej zabawy".

Tak zaczął się, dla nas Europejczyków, pierwszy od sierpnia 2005 koncert Vertigo Tour. Tak jest, Vertigo Tour powraca do Europy za sprawą filmu U23D, (...)

08:58 3 Gru '07

Recenzja zremasterowanego albumu "The Joshua Tree"

u2 photosJuż "na papierze" informacje o specjalnym wydaniu z (...)

06:24 5 Paź '07

Bono - stary, ale jary

To jeden z najbardziej znanych i wpływowych ludzi świata, ale nawet on, wielki Bono, nie uniknie upływu lat.

Frontman U2, lat 47, w ciągu ostatnich kilku miesięcy został parokrotnie sfotografowany, kiedy - delikatnie rzecz ujmując - nie wyglądał najlepiej. Jego (...)

10:55 2 Wrz '07

Nowe DVD U2: przeczytaj tekst z książeczki

7 września ukaże się nowe DVD U2 zawierające zapis show z trasy PopMart...

"Popmart - Live From Mexico City" to zapis koncertu, który odbył się w Foro Sol Autodromo w Mexico City, 3 grudnia 1997 roku. Całość wyreżyserował David (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować - Bono