Panowie nagrali specjalne wideo w związku z 90. urodzinami Nelsona Mandeli...
Cover utworu Steviego Wondera pt. "Happy Birthday" w wykonaniu Bono i The Edge'a został odtworzony podczas piątkowego, urodzinowego koncertu "46664", który odbył się w londyńskim Hyde Parku.
Może rzeczywiście, chociaż dla mnie właśnie ten dominujący głos Bono, był takim no nie wiem... znakiem rozpoznawczym U2?:)(...)
Co do głosu to naturalne, że się zmienia. Ale zawsze Bono był na 1 planie. Może już czas żeby przesunąć wokal trochę do(...)
No nie wiem, każdy ma różne od czucia:) Ja mam tylko wrażenie jakby jego głos był trochę niepewny. Oczywiście nie oczekuję(...)
a ja sie nie zgodze z \"Prosiak\" - głos bono fantastyczny owszem nie taki sam i nieco zmeczony po tylu latach ale teraz zachwyca(...)
a ja się nie zgodzę co do świetnej formy Bono... wydaje mi się że z jego głosem jest raczej coraz gorzej... :( szczególnie było to słychać kiedy próbował zaśpiewać wysokie dźwięki piano... ta chrypka jest sympatyczna, ale nie jest wrodzona tylko spowodowana czymś poważniejszym. i wg mnie to znak że Bono nie pośpiewa już za długo:( no ale z drugiej strony po 30 latach takiego śpiewania struny głosowe mają prawo się zmęczyć:) i z jednym się zgodzę - oby w takiej formie do Chorzowa, bo trasa koncertowa to będzie niezły wysiłek dla jego gardła...
Slicznie :D Bono jak ładnie spiewa Hah :P No i Edge oczywiscie pieknie gra. Sluchanie takiego czegos to przyjemnosc :D
A ja usłyszałem Happy Birthday od Bono kiedy oglądałem chorzowskie dvd - akurat w dzień moich urodzin :D....tak tak wiem - to(...)
niesamowite. Bono w naprawdę dobrej formie. ehh, żeby mi tak zagrali na urodzinki, marzenie..
Wiedziałem. To dopiero artyści. Potrafią zaskakiwać. Głos Bono rewelacyjny!!!!!! Ojj cieszy a jak:P:P
Jeśli o mnie chodzi, trasy są moim życiem. Chcę się stale rozwijać, poprawiać mój sposób na życie
- Bono