11:44 13 Lis '04

Wieśći o nowej trasie

Zagramy w przybliżeniu 35 koncertów w arenach (indoor) wiosną w U.S.A., powiedział McGuinness. U2 później zagra 30 stadionowych koncertów w Europie(32 ..

Zagramy w przybliżeniu 35 koncertów w arenach (indoor) wiosną w U.S.A., powiedział McGuinness. U2 później zagra 30 stadionowych koncertów w Europie(32 zagrano w Europie podczas POPMARTU), po czym powróci do Północnej Ameryki na kolejne 35 koncertów w arenach po czym udadzą się do Japonii i Australii.
Pojawiające się plotki wskazują, że coraz bardziej prawdopodobny jest scenariusz, że zespołami supportującymi U2 będzie Snow Patrol i Scissor Sisters. McGuinness mówi jednak, że na razie żadna decyzja nie została podjęta ale dodaje „Kochamy Snow Patrol. Ich producent Jacknife Lee także pracował nad nowym albumem U2 oraz oni są Irlandczykami. Mówi się, że utworami mogącymi zagościć na koncertowej setliście są "City of Blinding Lights", "All Because of You", "Miracle Drug".

 • lucas007 (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Nie mam pojęcia, co będzie dalej, właśnie to jest wspaniałe, że będąc w U2 nigdy nie wiem, co się wydarzy. Po rostu musimy mieć chęć do pracy, jeżeli my będziecmy chcieli pracować, ludzie będą chcieli nas słuchać - Bono