03:21 5 Mar '09

Irish Night w Szczecinie

Irish Night w Szczecinie ^ ^ ^ ^

Wraz ze Szczecińskim Centrum Fanów U2, Klubem Kontrasty oraz portalem WSZCZECINIE.PL, serdecznie zapraszam na irlandzki wieczór, w czasie którego rozbrzmiewać będą mniej i bardziej znane utwory irlandzkich artystów.

W Dzień Świętego Patryka (17.03) choć przez moment poczujmy się jak rodowici wyspiarze, którzy z pintą Guinnessa śpiewają w zadymionym pubie wersy słynnej Molly Maguires.

Z pewnością nie zabraknie muzyki takich wykonawców jak U2, The Corrs, Clannad, Cranberries, Sinead O'Connor, Van Morrison, The Pogues, Waterboys, Boomtown Rats, The Dubliners czy Chieftains.

konc


Jedna z głównych atrakcji wieczoru będzie szczecińska premiera nowego albumu grupy U2 "NO LINE ON THE HORIZON". Oprócz nowych dźwięków jakie zaserwuje czwórka z Dublina, fani tego zespołu będą mogli wziąć również udział w karaoke oraz obejrzeć projekcje video na telebimie. Dużo dobrej zabawy w takt irlandzkiej muzyki!

Data: 17.03.
Miejsce: SCK Kontrasty, ul.Wawrzyniaka 8A, Szczecin
Godz.: 20.00
Wstęp: 3 PLN
Prowadzenie: Stay (Małgosia) & Josh

 • U2roopa (źródło: własne, U2forums.com (Małgosia))

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono