03:21 5 Mar '09

Irish Night w Szczecinie

Irish Night w Szczecinie ^ ^ ^ ^

Wraz ze Szczecińskim Centrum Fanów U2, Klubem Kontrasty oraz portalem WSZCZECINIE.PL, serdecznie zapraszam na irlandzki wieczór, w czasie którego rozbrzmiewać będą mniej i bardziej znane utwory irlandzkich artystów.

W Dzień Świętego Patryka (17.03) choć przez moment poczujmy się jak rodowici wyspiarze, którzy z pintą Guinnessa śpiewają w zadymionym pubie wersy słynnej Molly Maguires.

Z pewnością nie zabraknie muzyki takich wykonawców jak U2, The Corrs, Clannad, Cranberries, Sinead O'Connor, Van Morrison, The Pogues, Waterboys, Boomtown Rats, The Dubliners czy Chieftains.

konc


Jedna z głównych atrakcji wieczoru będzie szczecińska premiera nowego albumu grupy U2 "NO LINE ON THE HORIZON". Oprócz nowych dźwięków jakie zaserwuje czwórka z Dublina, fani tego zespołu będą mogli wziąć również udział w karaoke oraz obejrzeć projekcje video na telebimie. Dużo dobrej zabawy w takt irlandzkiej muzyki!

Data: 17.03.
Miejsce: SCK Kontrasty, ul.Wawrzyniaka 8A, Szczecin
Godz.: 20.00
Wstęp: 3 PLN
Prowadzenie: Stay (Małgosia) & Josh

 • U2roopa (źródło: własne, U2forums.com (Małgosia))

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować - Bono