02:57 5 Mar '09

U2: trzy noce u Lettermana

U2: trzy noce u Lettermana ^ ^ ^ ^

Podczas trzeciego występu w programie Late Show with David Letterman, zespół zagrał premierowo "I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight".

Zacznijmy jednak od początku.

Podczas pierwszego wieczora (2.03) U2 zarejestrowali "Breathe" oraz "Get On Your Boots". "Breathe" został pokazany w poniedziałek, drugi utwór zostanie pokazany w piątek.W czasie wtorkowego programu zespół zagrał "Magnificent".Występ numer trzy to premiera "Crazy Tonight".Na koniec krótki wywiad z Larrym, którego udało się upolować w Madison Square Garden na meczu New York Knicks vs. Atlanta Hawks.

 • U2roopa (źródło: własne, U2tours.com, youtube.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (4) Strona 1/1

 • zielony, 08:25 6 Mar '09

  witam Was serdecznie:)!!!! mam takie pytanie odnośnie występu U2 u Lettermana...czy jest już ten występ dostępny w formacie mp3? jeżeli tak, to poprosze o przesłanie, na babilon91@poczta.fm , pozdrawiam!!!i DZIĘKUJE!

 • didoU2, 17:26 5 Mar '09

  mam przeczucie ze trasa i setlista na koncertach bedzie świetna kawałki z nowej plyty sa super... chcialbym aby zaczeli GoYb+Vertigo+Magnificent

 • PJ, 17:05 5 Mar '09

  Magnificent przejdzie do historiii.

 • Rav, 14:37 5 Mar '09

  "Crazy Tonight"... CUDO!!! Miałem dziś naprawdę spieprzony dzień, a ten utwór sprawił, że się uśmiechnąłem xD Chłopaki! Dzięki!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Dla mnie Jezus Chrystus nie jest związany z żadną religią. Dla mnie religia, to zasady wymyślone przez ludzi, które mają wypełnić opuszczone przez Boga miejsce - Bono