02:57 5 Mar '09

U2: trzy noce u Lettermana

U2: trzy noce u Lettermana ^ ^ ^ ^

Podczas trzeciego występu w programie Late Show with David Letterman, zespół zagrał premierowo "I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight".

Zacznijmy jednak od początku.

Podczas pierwszego wieczora (2.03) U2 zarejestrowali "Breathe" oraz "Get On Your Boots". "Breathe" został pokazany w poniedziałek, drugi utwór zostanie pokazany w piątek.W czasie wtorkowego programu zespół zagrał "Magnificent".Występ numer trzy to premiera "Crazy Tonight".Na koniec krótki wywiad z Larrym, którego udało się upolować w Madison Square Garden na meczu New York Knicks vs. Atlanta Hawks.

 • U2roopa (źródło: własne, U2tours.com, youtube.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (4) Strona 1/1

 • zielony, 08:25 6 Mar '09

  witam Was serdecznie:)!!!! mam takie pytanie odnośnie występu U2 u Lettermana...czy jest już ten występ dostępny w formacie mp3? jeżeli tak, to poprosze o przesłanie, na babilon91@poczta.fm , pozdrawiam!!!i DZIĘKUJE!

 • didoU2, 17:26 5 Mar '09

  mam przeczucie ze trasa i setlista na koncertach bedzie świetna kawałki z nowej plyty sa super... chcialbym aby zaczeli GoYb+Vertigo+Magnificent

 • PJ, 17:05 5 Mar '09

  Magnificent przejdzie do historiii.

 • Rav, 14:37 5 Mar '09

  "Crazy Tonight"... CUDO!!! Miałem dziś naprawdę spieprzony dzień, a ten utwór sprawił, że się uśmiechnąłem xD Chłopaki! Dzięki!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam