17:56 8 Lis '04

Vertigo już w sklepach

Vertigo już w sklepach ^ ^ ^ ^

Dziś można już oficjalnie w sklepach na całym świecie nabyć singiel Vertigo nagrany przez zespół w studio Hannover Quay w Dublinie a wyprodukowany ..

Dziś można już oficjalnie w sklepach na całym świecie nabyć singiel Vertigo nagrany przez zespół w studio Hannover Quay w Dublinie a wyprodukowany przez Steve’a Lillywhite’a. Singiel zawiera kolejny nowy utwór „Are You Gonna Wait Forever?” Inna wersja singla zawiera cover zespołu Kraftwerk pt “Neon Lights” oraz remix Vertigo wykonany przez Jacknife’a Lee. Niestety Universal Polska jak na razie nie wydał singla Vertigo, miejmy nadzieję, że z poślizgiem ale w końcu trafi on także na półki polskich sklepów muzycznych.
Singiel dostępny jest w trzech formatach:

CD1
1.Vertigo
2.Are You Gonna Wait Forever?

CD2
1.Vertigo
2.Vertigo - Jacknife Lee 10”
3.Neon Lights

DVD
1.Vertigo - HQ video
2.Vertigo - audio with photo gallery
3.Are You Gonna Wait Forever? – audio only
4.Vertigo - Jacknife Lee 10” - Lisbon video

Wersja DVD zawiera m.in. sesję fotograficzną wykonaną przez Antona Corbijna w Lizbonie, Vertigo video z Hannover Quay wyreżyserowane przez Richiego Smytha.

 • lucas007 (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Aby stać się w czymś dobrym, trzeba być egoistą, a żeby stać się czymś wspaniałym, trzeba być bardzo chciwym. Bez tej chciwości nie zdołasz nic osiągnąć. Musisz pragnąć zdobyć dla swojej muzyki wszystko. Dlatego też nigdy nie powiniene - Bono