02:24 5 Mar '09

McGuinness podgrzewa atmosferę

McGuinness podgrzewa atmosferę ^  ^  ^  ^

Do ogłoszenia nadchodzącej trasy koncertowej U2 pozostały 4 dni. W najnowszym wydaniu Hot Press, manager zespołu zdradza czytelnikom jej kilka istotnych szczegółów.

Nowa trasa ma być największą, jaką zespół kiedykolwiek zagrał. Koncerty będą odbywały się wyłącznie na stadionach (piłki nożnej). McGuinness podkreśla tę kwestię, gdyż cała produkcja jest podporządkowana scenie, która ma 360 stopni. Obiekt zostanie ustawiony w jednej z części stadionu, nie będzie stał centralnie na środku płyty.

Manager dodaje, że odpadają obiekty zamknięte, płaskie tereny festiwali i stadiony baseballowe (z myślą o USA).

Produkcją i projektowaniem nowej trasy zajęli się dobrze znani nam panowie, Mark Fischer i Willie Williams. Pomysły na podobną konstrukcję ewoluowały przez wiele lat i teraz wreszcie zostaną zrealizowane.

Zespół planuje grać przez 6 tygodni w Europie, następnie po logistycznej przerwie wyruszyć do Stanów Zjednoczonych, by grać przez kolejne sześć tygodni.

Paul McGuinness zapytany o ceny biletów stwierdził, że kształt sceny pozwala na szeroki i precyzyjny zakres skalowania, od bardzo niskich cen (mówi się o 30 Euro), aż po wysokie.

Z niecierpliwością czekamy na 9 marca.

  • U2roopa (źródło: własne, hotpress.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • PJ, 17:02 5 Mar '09

    150 zł - "biedronka - codziennie niskie ceny" :>)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Sztuka jest próbą odnalezienia własnej tożsamości. Naszą zemstą w stosunku do Anglii za skolonizowanie nas nie tylko pod względem geografii, ale także świadomości, było znieważenie ich języka i ponowne jego wymyślenie. W powodzi innych, obc - Bono