02:05 2 Mar '09

Zlot w Poznaniu: mini-relacja

Zlot w Poznaniu: mini-relacja ^ ^ ^ ^

Impreza promująca "No Line On The Horizon" ściągnęła do poznańskiej Piwnicy 21 pokaźną liczbę osób zainteresowanych nowym wydawnictwem U2.

Frekwencja dopisała, na sobotni (28.02) zlot zjechało wiele fanek i fanów z całej Polski.

Bez wątpienia największą niespodzianką wieczoru był akustyczny set składający się z utworów U2, zagrany przez poznański zespół UnderGroundFly.Oprócz koncertu, w programie imprezy znalazły się m.in. premiera filmu Antona Corbijna "Linear", projekcje gorących jeszcze występów U2, związanych z promocją nowego albumu. Na ekranie nie zabrakło również wędrówki przez najlepsze fragmenty koncertów zarejestrowanych na taśmie filmowej.

Na przybyłych czekały również konkursy z cennymi nagrodami, takimi jak odtwarzacze MP3 czy egzemplarze "No Line On The Horizon". W konkursach można było również wygrać trzy sztuki lutowego wydania magazynu "Q", ufundowanego przez "U2-site.com".

zlo2


Zgodnie z długoletnią tradycją, uczestnicy zlotu, którym starczyło sił by pozostać do końca imprezy odtańczyli i odśpiewali w kółku "40". Charakterystyczne "How Long To Sing This Song..." trwało jeszcze długo po tym, jak swoją partię skończył na ekranie Bono.

zlo1


Serdecznie Dziękujemy organizatorowi zlotu, Zbychowi za wspaniałą imprezę!!!

 • U2roopa (źródło: własne, youtube.com, U2forums.com, foto by Depe)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (3) Strona 1/1

 • Śledziuuu, 07:44 4 Mar '09

  Magnificet Mem.....
  MoooRriieesss :))))

 • Szprota, 19:43 2 Mar '09

  Było niesamowicie!
  BRAWA Zbych!
  Oby więcej, oby częściej:)

 • //biesiada//, 09:12 2 Mar '09

  się działo... :)))

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono