02:05 2 Mar '09

Zlot w Poznaniu: mini-relacja

Zlot w Poznaniu: mini-relacja ^ ^ ^ ^

Impreza promująca "No Line On The Horizon" ściągnęła do poznańskiej Piwnicy 21 pokaźną liczbę osób zainteresowanych nowym wydawnictwem U2.

Frekwencja dopisała, na sobotni (28.02) zlot zjechało wiele fanek i fanów z całej Polski.

Bez wątpienia największą niespodzianką wieczoru był akustyczny set składający się z utworów U2, zagrany przez poznański zespół UnderGroundFly.Oprócz koncertu, w programie imprezy znalazły się m.in. premiera filmu Antona Corbijna "Linear", projekcje gorących jeszcze występów U2, związanych z promocją nowego albumu. Na ekranie nie zabrakło również wędrówki przez najlepsze fragmenty koncertów zarejestrowanych na taśmie filmowej.

Na przybyłych czekały również konkursy z cennymi nagrodami, takimi jak odtwarzacze MP3 czy egzemplarze "No Line On The Horizon". W konkursach można było również wygrać trzy sztuki lutowego wydania magazynu "Q", ufundowanego przez "U2-site.com".

zlo2


Zgodnie z długoletnią tradycją, uczestnicy zlotu, którym starczyło sił by pozostać do końca imprezy odtańczyli i odśpiewali w kółku "40". Charakterystyczne "How Long To Sing This Song..." trwało jeszcze długo po tym, jak swoją partię skończył na ekranie Bono.

zlo1


Serdecznie Dziękujemy organizatorowi zlotu, Zbychowi za wspaniałą imprezę!!!

 • U2roopa (źródło: własne, youtube.com, U2forums.com, foto by Depe)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (3) Strona 1/1

 • Śledziuuu, 07:44 4 Mar '09

  Magnificet Mem.....
  MoooRriieesss :))))

 • Szprota, 19:43 2 Mar '09

  Było niesamowicie!
  BRAWA Zbych!
  Oby więcej, oby częściej:)

 • //biesiada//, 09:12 2 Mar '09

  się działo... :)))

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono