07:39 21 Lut '10

U2.com zapowiada supporty

Interpol wystąpi przed U2

Oficjalna strona zespołu zapowiedziała trzech artystów, którzy w Ameryce Północnej będą rozgrzewać publiczność przed koncertami U2 360° Tour.

Lenny Kravitz zagra w Salt Lake City, Anaheim i Denver. The Fray zagrają w Oakland, Seattle i Edmonton. Interpol wystąpi w (...)

01:00 20 Lut '10

Gorący news: U2 bez nagród

Tym razem się nie udało. A może za rok?

Brytyjscy bukmacherzy nie mieli nosa; zespołowi nie udało się wywalczyć żadnej statuetki Meteor Ireland Music Awards. Mieli szansę na trzy.

Ceremonia rozdania nagród odbyła się w piątkowy wieczór w Dublinie.

00:17 20 Lut '10

Lenny Kravitz supportem U2?

Pierwsze informacje na temat supportów

Wygląda na to, że pierwszy koncert zespołu po wznowieniu trasy, który odbędzie się w Salt Lake City otworzy Lenny Kravitz.

Taką informację na swoim blogu podał dziennikarz muzyczny z miejscowej gazety, Scott Iwasaki. Atu2.com dodaje, że na stronie (...)

18:59 19 Lut '10

U2 360° Tour zdobywa nagrody

Kolejne nagrody dla trasy koncertowej U2!

O ile U2 nie mają w tym roku szczęścia do nagród za swoją twórczość, to i ich ostatnia trasa po raz kolejny została doceniona przez branżę koncertową.

Tym razem U2 360° Tour triumfowała podczas 21. gali Pollstar Concert Industry Awards. Uroczystość odbyła się w ostatnią środę, w (...)

(...)
16:46 18 Lut '10

U2 zdobędą Meteora?

U2 faworytami bukmacherów

Zakończyło się internetowe głosowanie, które wyłoni laureatów tegorocznych Meteor Ireland Music Awards. Faworytami bukmacherów są m.in. U2.

Zespół nominowany jest w trzech kategoriach: Najlepszy Irlandzki Zespół, Najlepszy Irlandzki Album ("No Line On The Horizon") i (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

"Zawsze widziałem w heroinie wielkie zło... podejrzewałem więc, że każdy, kto zaczyna ją brać, podziela ten strach. Nie rozumiem, jak można dać się przyprzeć aż tak bardzo do muru, tak bardzo poddać się jej kontroli. Ja sam nigdy nie z - Adam