07:39 21 Lut '10

U2.com zapowiada supporty

Interpol wystąpi przed U2

Oficjalna strona zespołu zapowiedziała trzech artystów, którzy w Ameryce Północnej będą rozgrzewać publiczność przed koncertami U2 360° Tour.

Lenny Kravitz zagra w Salt Lake City, Anaheim i Denver. The Fray zagrają w Oakland, Seattle i Edmonton. Interpol wystąpi w (...)

01:00 20 Lut '10

Gorący news: U2 bez nagród

Tym razem się nie udało. A może za rok?

Brytyjscy bukmacherzy nie mieli nosa; zespołowi nie udało się wywalczyć żadnej statuetki Meteor Ireland Music Awards. Mieli szansę na trzy.

Ceremonia rozdania nagród odbyła się w piątkowy wieczór w Dublinie.

00:17 20 Lut '10

Lenny Kravitz supportem U2?

Pierwsze informacje na temat supportów

Wygląda na to, że pierwszy koncert zespołu po wznowieniu trasy, który odbędzie się w Salt Lake City otworzy Lenny Kravitz.

Taką informację na swoim blogu podał dziennikarz muzyczny z miejscowej gazety, Scott Iwasaki. Atu2.com dodaje, że na stronie (...)

18:59 19 Lut '10

U2 360° Tour zdobywa nagrody

Kolejne nagrody dla trasy koncertowej U2!

O ile U2 nie mają w tym roku szczęścia do nagród za swoją twórczość, to i ich ostatnia trasa po raz kolejny została doceniona przez branżę koncertową.

Tym razem U2 360° Tour triumfowała podczas 21. gali Pollstar Concert Industry Awards. Uroczystość odbyła się w ostatnią środę, w (...)

(...)
16:46 18 Lut '10

U2 zdobędą Meteora?

U2 faworytami bukmacherów

Zakończyło się internetowe głosowanie, które wyłoni laureatów tegorocznych Meteor Ireland Music Awards. Faworytami bukmacherów są m.in. U2.

Zespół nominowany jest w trzech kategoriach: Najlepszy Irlandzki Zespół, Najlepszy Irlandzki Album ("No Line On The Horizon") i (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

W U2 wyjątkowa jest muzyka, nie muzycy. Muzyka, która jest na zmianę potężna i wzruszająca, współczesna, ponadczasowa, prowokująca do głębokich przemyśleń, od czasu do czasu absurdalna, a czasami zabawna - Bono