15:24 6 Lut '09

Wieści z "HQ"!

Wieści z "HQ"! ^ ^ ^ ^

Jak informuje U2poland.com, przez ostatnie tygodnie zespół oswajał się z grą "Get On Your Boots", by przygotować się do występów podczas gali "Grammy", "Brit" i "Echo".

Panowie ćwiczyli w "Hanover Quay", swojej "kwaterze głównej" w Dublinie.

Przez ostatnie dwa dni w "HQ" wizytowali m.in. Anton Corbijn i przedstawiciele managementu. Pojawili się również fotografowie z New Musical Express. Zespół niebawem znajdzie się na okładce pisma.

Trasa koncertowa na pewno rozpocznie się w Barcelonie. Jej europejska część może być podzielona na dwa etapy (drugi miałby się odbyć w 2010 roku). Na pewno we wrześniu U2 będą grać w USA.

 • U2roopa (źródło: własne, U2poland.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (10) Strona 1/1

 • Marie, 10:10 9 Lut '09

  Ja również gorąco pragnę,aby U2 znów nas odwiedzili i natchnęli nasze dusze swoją muzyką.Niestety,żyjemy w kraju,w którym znajduje się jeden obiekt(Chorzów)na którym taki zespół może zagrać,a on akurat ma być w remoncie...Mimo tego staram się być optymistką:)

 • kala, 05:24 8 Lut '09

  Osobiscie tak jak pewnie wielu z was wole Chorzow...(sentyment???) w Wa-wie na tym najwiekszym ponoc stadionie w Polsce mogloby byc fajnie ale chociaz Chorzow czy nie Chorzow,gdziekolwiek nie przyjada, to i tak najwazniejsze ze przyjada i dla nas zagraja:)))

 • Dagmara, 22:15 7 Lut '09

  niestety o to juz nie zapytalam ale wierze mu na slowo;-)

 • Fanka U2, 20:08 7 Lut '09

  Krążą plotki, że remont Stadionu Śląskiego został przesunięty... Oby tak było... Albo koncert będzie wcześniej, niż w sierpniu... Poczekamy, zobaczymy...

 • Avatar

  lui, 19:36 7 Lut '09

  Pewnie chodzi o koncert w Chorzowie, ale w tym czasie (w sierpniu) stadion będzie w remoncie:(

 • Avatar

  bremo, 15:10 7 Lut '09

  a gdzie ten sierpniowy koncert?

 • Dagmara, 14:49 7 Lut '09

  dla wszystkich niecieprliwych, koncert w Polsce w seirpniu, potiwerdzone z oficjalnego zrodla (Adam Clayton)!! Ja tez tam bylam!!Pozdro;-)

 • nu2cha, 14:28 7 Lut '09

  heh.. "oswajał się" :) nie mogę uwierzyć że już zaczyna się rozkręcać :)

 • Avatar

  bremo, 20:26 6 Lut '09

  Wyślijmy delegacje do HQ zeby spytali Bono czy bedzie w Polsce koncert bo jak nie to sie zabije! a ta niewiedza i kolejne doniesienia zmniejszjące szansę mnie dobijają...

 • Avatar

  lui, 16:48 6 Lut '09

  A co z koncertem w Polsce, czy to już tylko nasze marzenie???

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam