13:45 21 Sty '09

Daniel Lanois o albumie i trasie koncertowej U2

Daniel Lanois o albumie i trasie koncertowej U2 ^  ^  ^  ^

Znany producent udzielił wywiadu serwisowi ExploreMusic.com w którym zdradza szczegóły pracy nad "No Line On The Horizon", mówił również o zbliżającej się trasie koncertowej.

To co najważniejsze, tak jak informowaliśmy już wcześniej, U2 planują występować na scenie, która będzie miała 360 stopni.

Linki z serwisu atu2.com

- fragment o albumie,

- fragment o nowej trasie.

Transkrypcję wywiadu można przeczytać na blogu ExploreMusic.com.

  • U2roopa (źródło: własne, atU2.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

  • kala, 05:27 22 Sty '09

    Tak w ogole to nie tak dawno zyskalismy kolejnego fana...:)Mojej najlepszej friend z Jaworzna siostra od ponad pol roku wielbi U2:) Z ciekawosci a poza tym ze miala mozliwosc (w koncu mieszka blisko K-c) poszla na U23D:) poszla ze swoja siostra Weronika (ta moja friend)na ten koncert...(to Weronika ja namowila, gdyz nie chciala isc sama, a Wercie namowilam ja, jako ze w pierwszej kolejnosci to ona uslyszala o moim entuzjazmie tym show:)i byla ciekawa co ja w Nich takiego widze i...POSZLY:) Od tamtego czasu (a bylo to w kwietniu), Zuza, owa siostra mojej przyjaciolki, dostala "swira" na punkci U2:) Juz nie moze sie doczekac Ich koncertu w Polsce...na ktory teraz to ZUZA namowi swoja siostre;) Dlugo jej mysle namawiac nie bedzie bo Wercia chce zobaczyc wystep U2siow na zywo:))Pozdrowiania dla wszystkich!

  • kala, 05:12 22 Sty '09

    Takze czekamy na cala liste koncertow nowej trasy...jupppi!!!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować - Bono