13:45 21 Sty '09

Daniel Lanois o albumie i trasie koncertowej U2

Daniel Lanois o albumie i trasie koncertowej U2 ^  ^  ^  ^

Znany producent udzielił wywiadu serwisowi ExploreMusic.com w którym zdradza szczegóły pracy nad "No Line On The Horizon", mówił również o zbliżającej się trasie koncertowej.

To co najważniejsze, tak jak informowaliśmy już wcześniej, U2 planują występować na scenie, która będzie miała 360 stopni.

Linki z serwisu atu2.com

- fragment o albumie,

- fragment o nowej trasie.

Transkrypcję wywiadu można przeczytać na blogu ExploreMusic.com.

  • U2roopa (źródło: własne, atU2.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

  • kala, 05:27 22 Sty '09

    Tak w ogole to nie tak dawno zyskalismy kolejnego fana...:)Mojej najlepszej friend z Jaworzna siostra od ponad pol roku wielbi U2:) Z ciekawosci a poza tym ze miala mozliwosc (w koncu mieszka blisko K-c) poszla na U23D:) poszla ze swoja siostra Weronika (ta moja friend)na ten koncert...(to Weronika ja namowila, gdyz nie chciala isc sama, a Wercie namowilam ja, jako ze w pierwszej kolejnosci to ona uslyszala o moim entuzjazmie tym show:)i byla ciekawa co ja w Nich takiego widze i...POSZLY:) Od tamtego czasu (a bylo to w kwietniu), Zuza, owa siostra mojej przyjaciolki, dostala "swira" na punkci U2:) Juz nie moze sie doczekac Ich koncertu w Polsce...na ktory teraz to ZUZA namowi swoja siostre;) Dlugo jej mysle namawiac nie bedzie bo Wercia chce zobaczyc wystep U2siow na zywo:))Pozdrowiania dla wszystkich!

  • kala, 05:12 22 Sty '09

    Takze czekamy na cala liste koncertow nowej trasy...jupppi!!!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono