15:20 4 Mar '10

Kup pan trampki

Przedmioty należące do U2 wystawione na sprzedaż

Lola Cashman- była stylistka U2 wystawiła na aukcję internetową kilkanaście pamiątek, które pozostały jej po współpracy z zespołem.

Pod młotek trafiło szesnaście przedmiotów związanych z U2. Większość z nich pochodzi z czasów "The Joshua Tree".

20:26 2 Mar '10

Akcja Multicam!

Akcja powoli się rozkręca!

TV Silesia wyemitowała materiał o multicamie :)

"Od fanów do fanów" można obejrzeć na stronie TVS. A my po raz kolejny apelujemy o nowe materiały z koncertu w Chorzowie. (...)

17:02 2 Mar '10

Bono z Angélique Kidjo (aktualizacja)

Bono w coverze Curtisa Mayfielda

Wokalista U2 i John Legend pojawili się gościnnie w coverze utworu Curtisa Mayfielda "Move On Up", wykonywanym przez Angélique Kidjo.

Utwór promuje nowy album wokalistki z Beninu zatytułowany "OYO". Na płycie nie znajdziecie jednak wykonania, w którym uczestniczył (...)

(...)
14:24 2 Mar '10

U2 360° Tour okiem Wojtka Generalczyka

Czekając na tegoroczne koncerty...

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu naszego przyjaciela z U2poland.com. Wojtek przygotował dziesięciominutowy materiał o wycieczce na zeszłoroczne koncerty U2.

Film został złożony z fragmentów nagranych w Paryżu, Berlinie, Dublinie, Chorzowie, Londynie, Cardiff, Chicago i Toronto.

11:11 2 Mar '10

„U2: The Name Of Love” ukaże się latem!

Gorące info dotyczące polskiego przekładu książki poświęconej tekstom U2

Wydawnictwo Replika przygotowuje polskie wydanie książki włoskiego autora Andrea Morandi pt. „U2: The Name Of Love. Testi Commentati”. Książkę z języka włoskiego przetłumaczą Graziana Melillo i Bartosz Budzyński.

Książka „U2: The Name Of Love” to zbiór interpretacji tekstów zespołu od pierwszego albumu aż do wydanego w 2009 „No Line on the (...)

(...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono