15:20 4 Mar '10

Kup pan trampki

Przedmioty należące do U2 wystawione na sprzedaż

Lola Cashman- była stylistka U2 wystawiła na aukcję internetową kilkanaście pamiątek, które pozostały jej po współpracy z zespołem.

Pod młotek trafiło szesnaście przedmiotów związanych z U2. Większość z nich pochodzi z czasów "The Joshua Tree".

20:26 2 Mar '10

Akcja Multicam!

Akcja powoli się rozkręca!

TV Silesia wyemitowała materiał o multicamie :)

"Od fanów do fanów" można obejrzeć na stronie TVS. A my po raz kolejny apelujemy o nowe materiały z koncertu w Chorzowie. (...)

17:02 2 Mar '10

Bono z Angélique Kidjo (aktualizacja)

Bono w coverze Curtisa Mayfielda

Wokalista U2 i John Legend pojawili się gościnnie w coverze utworu Curtisa Mayfielda "Move On Up", wykonywanym przez Angélique Kidjo.

Utwór promuje nowy album wokalistki z Beninu zatytułowany "OYO". Na płycie nie znajdziecie jednak wykonania, w którym uczestniczył (...)

(...)
14:24 2 Mar '10

U2 360° Tour okiem Wojtka Generalczyka

Czekając na tegoroczne koncerty...

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu naszego przyjaciela z U2poland.com. Wojtek przygotował dziesięciominutowy materiał o wycieczce na zeszłoroczne koncerty U2.

Film został złożony z fragmentów nagranych w Paryżu, Berlinie, Dublinie, Chorzowie, Londynie, Cardiff, Chicago i Toronto.

11:11 2 Mar '10

„U2: The Name Of Love” ukaże się latem!

Gorące info dotyczące polskiego przekładu książki poświęconej tekstom U2

Wydawnictwo Replika przygotowuje polskie wydanie książki włoskiego autora Andrea Morandi pt. „U2: The Name Of Love. Testi Commentati”. Książkę z języka włoskiego przetłumaczą Graziana Melillo i Bartosz Budzyński.

Książka „U2: The Name Of Love” to zbiór interpretacji tekstów zespołu od pierwszego albumu aż do wydanego w 2009 „No Line on the (...)

(...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono