13:24 18 Sty '09

Koncert dla Obamy już dziś!!!

Koncert dla Obamy już dziś!!! ^  ^  ^  ^

A nas oczywiście najbardziej interesuje występ U2. Oto kilka informacji na temat dzisiejszego wydarzenia.

HBO jako jedyna stacja w Polsce pokaże bezpośrednią transmisję z uroczystego koncertu z okazji zaprzysiężenia Baracka Obamy na 44. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Specjalnie z tej okazji sygnał HBO zostanie odkodowany. Transmisję koncertu z udziałem m.in. Bono, Beyonce, Bruce'a Springsteena i Sheryl Crow polscy widzowie będą mogli obejrzeć o godz. 20:30 w HBO.


obama


Wyjątkowy koncert z okazji zaprzysiężenia Baracka Obamy odbędzie się pod hasłem WE ARE ONE w Waszyngtonie w budynku Lincoln Memorial. HBO pokaże pełną transmisję z wydarzenia, podczas którego pojawią się gwiazdy filmu i muzyki.

Tym, którzy nie mają dostępu do HBO w sieciach kablowych lub na platformach cyfrowych pozostaje internetowy stream radia. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Zapraszamy na nasze forum gdzie wątek występu U2, podczas dzisiejszego koncertu jest stale aktualizowany.

  • U2roopa (źródło: własne, onet.pl, atU2.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

  • kala, 05:12 20 Sty '09

    Wszystko bylo cudne:Ich styl, kurtki, nawet jacys tacy bardziej zywsi iz e zwiekszona charyzma, tylko ten glos Bono...Mam tylko nadzieje ze to jest tylko wynikiem tremy Bono i mrozu...

  • Zooropa, 21:08 18 Sty '09

    Co się stało Bono?!!?!!!! Coś z jego głosem,masakra ;/

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

W U2 wyjątkowa jest muzyka, nie muzycy. Muzyka, która jest na zmianę potężna i wzruszająca, współczesna, ponadczasowa, prowokująca do głębokich przemyśleń, od czasu do czasu absurdalna, a czasami zabawna - Bono