08:32 9 Sty '09

I jeszcze o koncertach...

I jeszcze o koncertach... ^ ^ ^ ^

Zebraliśmy kilka informacji i spekulacji odnośnie przyszłej trasy koncertowej U2.

- fragment wywiadu z Bono dla magazynu "Q"

"Jakie są plany odnośnie trasy koncertowej? Jak planujesz przebić "Vertigo Tour"?

Bono: "Nie mogę zbyt wiele powiedzieć, ponieważ ludzie z Live Nation (promotor) by poumierali. Myślę jednak, że mogę zdradzić, że planujemy dla koncertów plenerowych to, czego jeszcze wcześniej nie było. Pracujemy nad tym już bardzo długi czas. Jest to sztuka inżynierskiego geniuszu."

- fani, którzy mieli okazję rozmawiać z Bono i Adamem przed studiem Hanover Quay, uzyskali informację, że trasa rozpocznie się pod koniec czerwca od Europy, pierwszy koncert miałby odbyć się w Hiszpanii.

- tymczasem U2.com po raz kolejny przestrzega przed kupowaniem biletów z niewiadomych źródeł. Dotyczy to głównie oszustów internetowych, którzy wyłudzają spore pieniądze za rzekome bilety na koncerty U2. Oficjalna strona zespołu zapewnia, że nadal nie ma potwierdzenia odnośnie nowej trasy koncertowej, jeśli się pojawi, serwis o tym poinformuje.

- stroną globalticketshop.com zainteresowała się irlandzka policja po tym jak skontaktowali się z nią promotorzy organizujący koncerty w Slane Castle. Serwis oferował bardzo drogie bilety (310-425 euro) na występ U2, który miałby się odbyć w tym legendarnym miejscu 1 lipca. W sprawę zaangażował się sam Lord Henry Mountcharles, gospodarz zamku Slane. Zdementował informacje o koncercie U2, a proceder nazwał "całkowicie haniebnym".

 • U2roopa (źródło: własne, U2.com, atU2.com, U2forums.com (Atomic Mario), irishtimes.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Dla mnie Jezus Chrystus nie jest związany z żadną religią. Dla mnie religia, to zasady wymyślone przez ludzi, które mają wypełnić opuszczone przez Boga miejsce - Bono