12:36 24 Mar '10

U2.com przeprasza subskrybentów

Drobne problemy U2.com

W wyniku błędu wielu membersów oficjalnej strony zespołu otrzymało informację o tym, że ich konta wygasną w ciągu 30 dni.

Obsługa U2.com chciała poinformować o wygaśnięciu subskrypcji tych, którym wkrótce skończy się roczny abonament. Niestety, (...)

12:23 24 Mar '10

MGMT nie zobaczymy przed U2

MGMT nie dołączą do stacji kosmicznej

Duet z Nowego Jorku odrzucił propozycję supportowania U2, Coldplay i Lady Gagi. Muzycy oświadczyli, że nie będą występować na stadionach, ponieważ nie chcą być traktowani jak gwiazdy pop.

- Od jakiegoś czasu otrzymujemy propozycje supportowania najpopularniejszych artystów na świecie - zdradził Andrew VanWyngarden. - (...)

(...)
12:16 24 Mar '10

Wiemy więcej o formatach DVD z Passadeny

U2 szykują cztery formaty wydawnictwa z Passadeny

Serwis U2tour.de opublikował fragment listy wydawnictw, które wypuszcza na rynek Universal. Znajdują się na niej wyszczególnione formaty "360 Tour - Live At The Passadena Rose Bowl".

Koncertowe DVD ukaże się w nastepujących wersjach: Standard (1DVD), Limited Deluxe Edit (1DVD), Limited Super Deluxe Edit (2DVD) oraz (...)

(...)
12:08 24 Mar '10

"Artificial Horizon" winylowo i dla wszystkich

Remiksy "Artificial Horizon" dla wszystkich!

W sklepie U2.com pojawiła się trzypłytowa wersja składanki z remiksami, która do tej pory była dostępna wyłącznie dla subskrybentów.

Edycja składająca się z trzech płyt winylowych kosztuje 35 dolarów. Subskrybenci mogą ją kupić o 5 dolarów taniej. Wszyscy, (...)

15:29 20 Mar '10

Liam Gallagher: gdzie są fani U2?

Liam znowu przypomniał sobie o U2

Wokalista rozwiązanego Oasis doszedł do wniosku, że nigdy nie spotkał fana irlandzkiego zespołu, lub osoby, która posiadałaby w swojej kolekcji płyty U2.

Gallagher zażartował, że być może członkowie zespołu z Dublina sami kupują swoje płyty i przekupują ludzi, by chodzili na ich (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

 • Kawałek 'na dziś'.. depe

  Nie daje mi spokoju, nie opuszcza mnie.. od tygodni.. miesiecy.. lat..?   Jestem absolutnie uzależniony od tego kawałka.. &... więcej

 • The Beatles derka

  http://www.youtube.com/watch?time_continue=390&v=FoJQAyrUHhA więcej

 • U2 w TV DK-ART

  Poszukuję nagrania z wcześniej wspomnianego koncertu, który został emitowany niedawno w Canal +. Jeżeli ktoś posiada takie nagra... więcej

 • U2 w radiu DK-ART

  W zakładce "Poczekalnia" można zagłosować na utwór "Summer of love (Robin Schulz Remix)" na Liście Przebojów Radia Katowice; lin... więcej

Chcemy tylko jednego - być najlepszym zespołem świata. - Bono