18:21 16 Wrz '08

Zwiedzamy Riad El Yaokout

Zwiedzamy Riad El Yaokout ^ ^ ^ ^

Dzięki uprzejmości Wojtka Generalczyka, umieszczamy galerię zdjęć hotelu w Fez (Maroko), w którym, w 2007 roku U2 nagrywali materiał na nową płytę.

Manager Riad El Yaokout zdradził Wojtkowi, że U2 nagrywali 17 dni, codziennie od 16 do 24. Wszystko było trzymane w tajemnicy. Hotel w całości był zarezerwowany przez zespół. W tym czasie przez Riad El Yaokout przewinęło się sporo ludzi: U2 crew, management, na moment wpadła też Carla Bruni i Królowa Rania. Nie zabrakło również miejsca na imprezy podczas, których Bono i The Edge przechadzali się w turbanach, ubrani w arabskie stroje.

Na przesłanych zdjęciach widać m.in. apartament w którym mieszkał Bono (ten z czerwonymi elementami), miejsce nagrań, którego nie ograniczał dach i wpisy zespołu w księdze hotelowej.

Zapraszamy do galerii.

Serdeczne Dzięki dla Wojtka za materiały.

 • U2roopa (źródło: własne, Wojtek Generalczyk)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

 • tomvertigo, 11:43 22 Wrz '08

  www.zloteprzeboje.pl -> Lista przebojów -> Głosuj -> U2 - Wave Of Sorrow (Birdland)

  REJESTROWAC SIE I GLOSOWAC!

  U2, co prawda, dotarli do 1., ale rypnęli na 6. i jeśli tak dalej pójdzie, to ten (...) Koldplej będzie przez 20 tygodni na 1.!

 • nucha, 21:06 16 Wrz '08

  pozostaje mi mieć nadzieję, ż nagrali tam parę dobrych kawałków, ktore już niedługo ucieszą nasze uszy. panie Wojtku, zazdroszczę strasznie :) wizja Edka pląsającego w turbanie zwala mnie z krzesła..... buehehehehehuhu:)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam