18:21 16 Wrz '08

Zwiedzamy Riad El Yaokout

Zwiedzamy Riad El Yaokout ^ ^ ^ ^

Dzięki uprzejmości Wojtka Generalczyka, umieszczamy galerię zdjęć hotelu w Fez (Maroko), w którym, w 2007 roku U2 nagrywali materiał na nową płytę.

Manager Riad El Yaokout zdradził Wojtkowi, że U2 nagrywali 17 dni, codziennie od 16 do 24. Wszystko było trzymane w tajemnicy. Hotel w całości był zarezerwowany przez zespół. W tym czasie przez Riad El Yaokout przewinęło się sporo ludzi: U2 crew, management, na moment wpadła też Carla Bruni i Królowa Rania. Nie zabrakło również miejsca na imprezy podczas, których Bono i The Edge przechadzali się w turbanach, ubrani w arabskie stroje.

Na przesłanych zdjęciach widać m.in. apartament w którym mieszkał Bono (ten z czerwonymi elementami), miejsce nagrań, którego nie ograniczał dach i wpisy zespołu w księdze hotelowej.

Zapraszamy do galerii.

Serdeczne Dzięki dla Wojtka za materiały.

 • U2roopa (źródło: własne, Wojtek Generalczyk)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

 • tomvertigo, 11:43 22 Wrz '08

  www.zloteprzeboje.pl -> Lista przebojów -> Głosuj -> U2 - Wave Of Sorrow (Birdland)

  REJESTROWAC SIE I GLOSOWAC!

  U2, co prawda, dotarli do 1., ale rypnęli na 6. i jeśli tak dalej pójdzie, to ten (...) Koldplej będzie przez 20 tygodni na 1.!

 • nucha, 21:06 16 Wrz '08

  pozostaje mi mieć nadzieję, ż nagrali tam parę dobrych kawałków, ktore już niedługo ucieszą nasze uszy. panie Wojtku, zazdroszczę strasznie :) wizja Edka pląsającego w turbanie zwala mnie z krzesła..... buehehehehehuhu:)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono