17:47 17 Sie '08

Bono: Ronnie opuścił ziemskie tournee, dla jednego z tych w niebie

Bono: Ronnie opuścił ziemskie tournee, dla jednego z tych w niebie ^ ^ ^ ^

Wokalista U2 wspomina na oficjalnej stronie zespołu, zmarłego wczoraj Ronniego Drew, zwanego ojcem chrzestnym irlandzkiej muzyki.

Artysta zmarł w wieku 73 lat. Był założycielem legendarnego zespołu The Dubliners, z powodzeniem radził sobie również solo. Od dłuższego czasu zmagał się z rakiem.

Jak pisze Bono na U2.com: Ronnie opuścił ziemskie tournee, dla jednego z tych w niebie... potrzebują go tam... jest za cicho, za pobożnie. Bóg potrzebuje głosu, donośniejszego niż Jego własny... Wtedy zła pogoda zostanie przełamana...

Przypomnijmy, że w styczniu tego roku Bono, The Edge i wiele innych irlandzkich gwiazd, w hołdzie dla Ronniego Drew nagrało utwór "The Ballad Of Ronnie Drew". Bono mówił wtedy: kiedy walczysz z rakiem, twój nastrój jest krytyczny, chcemy by Ronnie wiedział jak bardzo jest szanowany i kochany.

 • U2roopa (źródło: własne, U2.com, Independent.co.uk)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

 • Kacha, 09:42 23 Sie '08

  http://www.zw.com.pl/gwiazdanapowstanie/ GŁOSUJCIE NA U2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • zuza, 00:41 18 Sie '08

  Typowe irlandzkie rytmy, ktore sa po prostu cudowne... ;)

  Piosenka jest naprawde rewelacyjna.... az lza sie w oku kreci....

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Sztuka jest próbą odnalezienia własnej tożsamości. Naszą zemstą w stosunku do Anglii za skolonizowanie nas nie tylko pod względem geografii, ale także świadomości, było znieważenie ich języka i ponowne jego wymyślenie. W powodzi innych, obc - Bono