17:47 17 Sie '08

Bono: Ronnie opuścił ziemskie tournee, dla jednego z tych w niebie

Bono: Ronnie opuścił ziemskie tournee, dla jednego z tych w niebie ^ ^ ^ ^

Wokalista U2 wspomina na oficjalnej stronie zespołu, zmarłego wczoraj Ronniego Drew, zwanego ojcem chrzestnym irlandzkiej muzyki.

Artysta zmarł w wieku 73 lat. Był założycielem legendarnego zespołu The Dubliners, z powodzeniem radził sobie również solo. Od dłuższego czasu zmagał się z rakiem.

Jak pisze Bono na U2.com: Ronnie opuścił ziemskie tournee, dla jednego z tych w niebie... potrzebują go tam... jest za cicho, za pobożnie. Bóg potrzebuje głosu, donośniejszego niż Jego własny... Wtedy zła pogoda zostanie przełamana...

Przypomnijmy, że w styczniu tego roku Bono, The Edge i wiele innych irlandzkich gwiazd, w hołdzie dla Ronniego Drew nagrało utwór "The Ballad Of Ronnie Drew". Bono mówił wtedy: kiedy walczysz z rakiem, twój nastrój jest krytyczny, chcemy by Ronnie wiedział jak bardzo jest szanowany i kochany.

 • U2roopa (źródło: własne, U2.com, Independent.co.uk)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

 • Kacha, 09:42 23 Sie '08

  http://www.zw.com.pl/gwiazdanapowstanie/ GŁOSUJCIE NA U2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • zuza, 00:41 18 Sie '08

  Typowe irlandzkie rytmy, ktore sa po prostu cudowne... ;)

  Piosenka jest naprawde rewelacyjna.... az lza sie w oku kreci....

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam