21:39 10 Sie '08

U2 chwalą się nowym albumem (update)

U2 chwalą się nowym albumem (update) ^  ^  ^  ^

Na stronie U2.com pojawiły się kolejne krótkie filmiki ze studia, autorstwa Adama. A goście, którzy przybyli na urodziny The Edge'a, mieli okazję wysłuchać nowych utworów.

Filmik pierwszy dostępny jest TUTAJ. Natomiast drugi został przygotowany dla strefy members oficjalnej strony zespołu i prezentuje obraz z kamery, z którą ktoś nerwowo krząta się po studiu. W tle po raz pierwszy można usłyszeć obszerną część jednego z nowych utworów.

Fragmentów nowego albumu mieli okazję wysłuchać goście, którzy pojawili się na urodzinach The Edge'a. Impreza w stylu meksykańskim odbyła się na Francuskiej Rivierze, w domu Bono. Nowych dźwięków mogli wysłuchać również fani, którzy zorganizowali sobie piknik na plaży, w pobliżu urodzinowego party. Wśród wielu emocjonujących komentarzy najbardziej wyważony wydaje się ten, w którym jeden z fanów mówi, że nowy album nie będzie rewolucją w muzyce rockowej, ale słychać na nim wiele nowych elementów, których wcześniej w muzyce U2 nie było słychać.

O wiele więcej na temat nowego albumu można znaleźć na naszym forum.


UPDATE: również na naszym forum pojawił się link do nowych utworów, które ktoś zarejestrował z plaży.

  • U2roopa (źródło: własne, U2.com, U2forums.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • yarpen11, 10:33 14 Sie '08

    A jakiś dokładniejszy link do nagrań z plaży można ??

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono