12:16 9 Sie '08

U2 ostrzegają: nie dajcie się nabrać!

U2 ostrzegają: nie dajcie się nabrać! ^ ^ ^ ^

Zespół na swojej stronie internetowej przestrzega przed kupowaniem biletów na koncerty których nawet jeszcze nie ma w planach.

Tym razem w Internecie można było kupić wejściówki na koncerty U2 w Rotterdamie, które miałyby się odbyć w lipcu 2009 roku.

U2 przestrzegają na stronie internetowej: w tej chwili brak dat koncertowych w naszym kalendarzu, więc nie wierzcie reklamom i nie kupujcie biletów.

Zespół zapewnia, że głównym źródłem informacji o nowej trasie koncertowej będzie oficjalna strona internetowa.

Z pewnością, im bliżej nowego albumu i kolejnej trasy koncertowej, tym więcej będzie oszustów wciskających fałszywe wejściówki na "koncerty".

 • U2roopa (źródło: własne, BBC UK)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (5) Strona 1/1

 • Gloria_70, 10:23 16 Sie '08

  Szukam fanów U2, mieszkających w Zielonej Górze. Chciałabym zapoczątkować w naszym mieście cykl imprez przy muzyce U2 i szukam ludzi do współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany/a, odezwij się , proszę , na adres: gloria_70@op.pl

 • pagimus, 15:17 13 Sie '08

  nie podali nic wiecej wiec przypuszczalnie błonia - stadion wisły za mały nawet po remoncie bedzie miescil 40 tys - mało ...

 • annau, 19:21 12 Sie '08

  w Krakowie ? ! gdzie ?????????

 • ania, 16:15 12 Sie '08

  ja tez tą informacje o Krakowie przeczytałam......trzeba tylko czekać cierpliwie.

 • pagimus, 15:47 12 Sie '08

  nie wiem czy mozna tak do konca w to wierzyc ale darmowa gazeta metro wydwawana codziennie w krakowie podala ze U2 zagraja w Krakowie w 2009r.

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Sztuka jest próbą odnalezienia własnej tożsamości. Naszą zemstą w stosunku do Anglii za skolonizowanie nas nie tylko pod względem geografii, ale także świadomości, było znieważenie ich języka i ponowne jego wymyślenie. W powodzi innych, obc - Bono