12:16 9 Sie '08

U2 ostrzegają: nie dajcie się nabrać!

U2 ostrzegają: nie dajcie się nabrać! ^ ^ ^ ^

Zespół na swojej stronie internetowej przestrzega przed kupowaniem biletów na koncerty których nawet jeszcze nie ma w planach.

Tym razem w Internecie można było kupić wejściówki na koncerty U2 w Rotterdamie, które miałyby się odbyć w lipcu 2009 roku.

U2 przestrzegają na stronie internetowej: w tej chwili brak dat koncertowych w naszym kalendarzu, więc nie wierzcie reklamom i nie kupujcie biletów.

Zespół zapewnia, że głównym źródłem informacji o nowej trasie koncertowej będzie oficjalna strona internetowa.

Z pewnością, im bliżej nowego albumu i kolejnej trasy koncertowej, tym więcej będzie oszustów wciskających fałszywe wejściówki na "koncerty".

 • U2roopa (źródło: własne, BBC UK)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (5) Strona 1/1

 • Gloria_70, 10:23 16 Sie '08

  Szukam fanów U2, mieszkających w Zielonej Górze. Chciałabym zapoczątkować w naszym mieście cykl imprez przy muzyce U2 i szukam ludzi do współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany/a, odezwij się , proszę , na adres: gloria_70@op.pl

 • pagimus, 15:17 13 Sie '08

  nie podali nic wiecej wiec przypuszczalnie błonia - stadion wisły za mały nawet po remoncie bedzie miescil 40 tys - mało ...

 • annau, 19:21 12 Sie '08

  w Krakowie ? ! gdzie ?????????

 • ania, 16:15 12 Sie '08

  ja tez tą informacje o Krakowie przeczytałam......trzeba tylko czekać cierpliwie.

 • pagimus, 15:47 12 Sie '08

  nie wiem czy mozna tak do konca w to wierzyc ale darmowa gazeta metro wydwawana codziennie w krakowie podala ze U2 zagraja w Krakowie w 2009r.

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono