11:15 19 Kwi '10

Nowy album przed końcem roku?

W oczekiwaniu na "Songs Of Ascent"

Nie ma szans, by nowa płyta U2 ukazała się przed rozpoczęciem kolejnej części trasy koncertowej. Jest za to "coraz bardziej prawdopodobne", że doczekamy się "Songs Of Ascent" przed końcem roku.

Takie informacje wyjawił dziennikarz magazynu "Rolling Stone" po rozmowie z menadżerem zespołu, Paulem McGuinnessem. Brak nowej (...)

(...)
01:04 12 Kwi '10

Kondolencje

Poruszeni wiadomością o śmierci Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i Jego Małżonki Marii oraz innych Osób towarzyszących prezydenckiej delegacji składamy wyrazy współczucia Rodzinom i Bliskim Ofiar. Zespół The Joshua Site.

01:01 12 Kwi '10

Impreza w Poznaniu przesunięta

W związku z tragicznymi wydarzeniami Muzyczna Noc z U2 w poznańskiej KluboKawiarni zostaje przełożona z 16.04.2010 r. na 7.05.2010 r.

 

16:05 9 Kwi '10

U2 zdominowali "2010 Hot Press Readers' Poll"

U2 są numerem jeden wg. czytelników magazynu muzycznego

Magazyn muzyczny "Hot Press" opublikował wyniki plebiscytu przeprowadzonego wśród czytelników.

Zespół z Dublina zdobył pięć wyróżnień, zajął też drugie i trzecie miejsce w dwóch innych kategoriach. U2 zostali (...)

15:50 9 Kwi '10

Bono pojawi się u Ophry

Wokalista U2 na liście życzeń wpływowej dziennikarki

W komunikacie prasowym, który przekazano wczoraj rano, Oprah Winfrey oświadczyła, że po przyszłorocznym zejściu z anteny jej programu "The Oprah Winfrey Show", nie zamierza odchodzić z mediów.

Jedna z najbardziej wpływowych gwiazd Ameryki ma ambitny plan założenia własnej sieci kablowej. Oprah planuje wprowadzić (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Grupa facebukowa U2 Polska One.U2.fan

    moje posty są banowane na grupie, jakim prawem? Rodia publikuj śmiało twoje posty już nie są banowanie.Ktos włączył przy twoim... więcej

  • Covery Marcina acr

    Ja już Ci odpisałem na priv, ale myśle że kolega Rodia powinien wyrazić swoje zdanie, bo ja uważam ż to lepsze niż Inhaler, a Ro... więcej

  • Patricksowe Piwo w Warszawie 2020 acr

    Rozmawiałem właśnie ze Szefem i on chciał coś na kolejny weekend (ten 21.03) robić w PZ. Dżizas zabijcie mnie. Jestem ostatnią o... więcej

W jednej chwili patrzysz, jak zabijają kogoś w filmie "Zawodowcy", a już po chwili w "Widomościach" oglądasz wypadające z okna ciało... Fikcja staje się czymś znajomym, że powoli zaczynamy tracić wrażliwość w kontakcie z - Bono