18:50 18 Lip '08

Lillywhite zachwala, U2 robią zdjęcia...

Lillywhite zachwala, U2 robią zdjęcia... ^ ^ ^ ^

Producent Steve Lillywhite, współpracujący z U2 od samego początku ("Boy") twierdzi, że w październiku ukaże się najlepszy album w karierze zespołu.

Lillywhite pomagał nadać szlif najnowszemu krążkowi U2. Swoimi przemyśleniami na jego temat podzielił się z irlandzkim DJ-em, weteranem radia, Tonym Fentonem. Jak twierdzi Fenton, producent jest bardzo podekscytowany wydawnictwem i jego zdaniem znajdą się na nim najlepsze utwory jakie U2 zarejestrowali w karierze. Dodaje również, że Lilliwhite'owi można w pełni zaufać, bo ten nie rzuca słów na wiatr. O tym jednak przekonamy się najwcześniej przy wydaniu pierwszego singla.

Tymczasem, jak odkryła gazeta "Evening Herald" na pierwszą sesję zdjęciową związaną z nowym albumem U2 wybrali Dublin i plażę Dollymount.

 • U2roopa (źródło: własne, atU2.com, harald.ie)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (6) Strona 1/1

 • pifffffko, 02:35 9 Sie '08

  jasne ze tak. kazdy nowy album bedzie zapowiadany jako najlepszy, hehe

 • MacPhisto, 12:46 27 Lip '08

  Even the Evening Herald slags me off... :)

 • Acrobat, 17:20 24 Lip '08

  A ja nie robię sobie większych nadzieji, kocham U2 ale ATYCLB , HTDAB miały też być największymi dziełami zespołu a wcale tak się nie okazało, Bono i reszta od ostatnich 10 lat zawsze tak mówią przed wydaniem nowego materiału a co do czego żadnych rewelacji, U2 utraciło forme już przy Zooropie ,potem wydali jeszcze świetny sigel HMTMKMKM , który uważam za ich najwspanialszy kawałek i koniec...dla mnie od 1995 roku po dzień dzisiejszy U2 to już nie to samo U2...mimo to trzymam za nich kciuki

 • lemonid, 16:11 21 Lip '08

  heh, byłoby miło, ale wątpię, żeby osiągnęli poziom Achtung Baby, tudzież The Joshua Tree. ale bardzo bym chciał się pozytywnie zaskoczyć:)

 • michaln1990, 10:40 19 Lip '08

  zapowiada sie bardzo, a to bardzo ciekawy krazek... :D

 • Grzybek, 21:29 18 Lip '08

  nie mogę się doczekać ^^

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono