18:50 18 Lip '08

Lillywhite zachwala, U2 robią zdjęcia...

Lillywhite zachwala, U2 robią zdjęcia... ^ ^ ^ ^

Producent Steve Lillywhite, współpracujący z U2 od samego początku ("Boy") twierdzi, że w październiku ukaże się najlepszy album w karierze zespołu.

Lillywhite pomagał nadać szlif najnowszemu krążkowi U2. Swoimi przemyśleniami na jego temat podzielił się z irlandzkim DJ-em, weteranem radia, Tonym Fentonem. Jak twierdzi Fenton, producent jest bardzo podekscytowany wydawnictwem i jego zdaniem znajdą się na nim najlepsze utwory jakie U2 zarejestrowali w karierze. Dodaje również, że Lilliwhite'owi można w pełni zaufać, bo ten nie rzuca słów na wiatr. O tym jednak przekonamy się najwcześniej przy wydaniu pierwszego singla.

Tymczasem, jak odkryła gazeta "Evening Herald" na pierwszą sesję zdjęciową związaną z nowym albumem U2 wybrali Dublin i plażę Dollymount.

 • U2roopa (źródło: własne, atU2.com, harald.ie)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (6) Strona 1/1

 • pifffffko, 02:35 9 Sie '08

  jasne ze tak. kazdy nowy album bedzie zapowiadany jako najlepszy, hehe

 • MacPhisto, 12:46 27 Lip '08

  Even the Evening Herald slags me off... :)

 • Acrobat, 17:20 24 Lip '08

  A ja nie robię sobie większych nadzieji, kocham U2 ale ATYCLB , HTDAB miały też być największymi dziełami zespołu a wcale tak się nie okazało, Bono i reszta od ostatnich 10 lat zawsze tak mówią przed wydaniem nowego materiału a co do czego żadnych rewelacji, U2 utraciło forme już przy Zooropie ,potem wydali jeszcze świetny sigel HMTMKMKM , który uważam za ich najwspanialszy kawałek i koniec...dla mnie od 1995 roku po dzień dzisiejszy U2 to już nie to samo U2...mimo to trzymam za nich kciuki

 • lemonid, 16:11 21 Lip '08

  heh, byłoby miło, ale wątpię, żeby osiągnęli poziom Achtung Baby, tudzież The Joshua Tree. ale bardzo bym chciał się pozytywnie zaskoczyć:)

 • michaln1990, 10:40 19 Lip '08

  zapowiada sie bardzo, a to bardzo ciekawy krazek... :D

 • Grzybek, 21:29 18 Lip '08

  nie mogę się doczekać ^^

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Miłość jest obosiecznym mieczem, a ja nie chciałem pisać o romansach, bo dla mnie nie ma w nich nic ciekawego. Najważniejsza jest ta druga strona - Bono