06:12 8 Lip '08

3 godziny z Red Rocks?!

3 godziny z Red Rocks?! ^ ^ ^ ^

Wygląda na to, że czeka nas nie lada niespodzianka. Przygoda z koncertem z Red Rocks na VHS liczy 55 minut, w formacie DVD dostaniemy prawie trzy godziny.

Informacje odnośnie "U2 Live At Red Rocks - Under A Blood Red Sky" pojawiły się na stronie British Board OF Film Classification, organizacji zajmującej się klasyfikacją i cenzurą filmów w Wielkiej Brytanii. Całkowity czas wspomnianego DVD ma liczyć 171 minut i 12 sekund.

Na płycie znajdziemy show z Red Rocks, które trwa godzinę i 21 minut, potem ten sam koncert tylko, że z komentarzami, a na koniec bonusy. VHS z pociętym koncertem liczy 55 minut, wygląda na to, że na DVD dostaniemy cały materiał.

Według sklepu Amazon.com DVD będzie dostępne w formacie DELUXE (data wydania 19 sierpnia), oraz podstawowej (data wydania 2 września). Do wymienionych dat należy podchodzić z dużą rezerwą.

 • U2roopa (źródło: własne, atU2.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (3) Strona 1/1

 • Mpiechow, 20:07 11 Lip '08

  Masz rację. Jak eksperymentowali z brzmieniem i stylem, album zawsze wychodził świetny. To jest wizytówką grupy. Nie ważne czy chodziło o UF czy POP lub AB. Gdy grali jakby oszczędniej na ALYCLB, płyta nie przyjęła się tak ciepło jak późniejsze HTDAAB, które było brzmieniowo urozmaicone (mimo iż odkrywczym krążkiem nie był).

 • kasyni, 11:46 10 Lip '08

  ja mam nieprzyjemne wrazenie ze ostatnio chlopaki wciaz wydaja rzeczy dokonane w przeszlosci; jak to czy te remasteringi - jak dalej pojdzie zremasteruja wkrotce achtung baby. Mysle ze ich album bedzie tylko wtedy swietny jak znow wrzuca eksperymentowanie na ruszt...

 • Mpiechow, 20:15 9 Lip '08

  To miło że dostaniemy tak dobrze wydane DVD, niemniej jednak obawiam się że za wydawnictwo dystrybutor zażąda horrendalnej kwoty jak to będzie w przypadku reedycji pierwszych trzech płyt zespołu. Zastanawiam się tylko dlaczego musimy tak długo czekać na odświerzenia koncertu w Red Rocks? Nie można było wydać go zaraz po ZooTV w 2003r.?

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Jest coś takiego w zespołowych poczynaniach U2, coś bardzo unikalnego i niepowtarzalnego. Zawsze, kiedy spotyka się 4 chłopaków grających muzykę, coś się dzieję. My też to robimy, od zawsze" - Larry