06:12 8 Lip '08

3 godziny z Red Rocks?!

3 godziny z Red Rocks?! ^ ^ ^ ^

Wygląda na to, że czeka nas nie lada niespodzianka. Przygoda z koncertem z Red Rocks na VHS liczy 55 minut, w formacie DVD dostaniemy prawie trzy godziny.

Informacje odnośnie "U2 Live At Red Rocks - Under A Blood Red Sky" pojawiły się na stronie British Board OF Film Classification, organizacji zajmującej się klasyfikacją i cenzurą filmów w Wielkiej Brytanii. Całkowity czas wspomnianego DVD ma liczyć 171 minut i 12 sekund.

Na płycie znajdziemy show z Red Rocks, które trwa godzinę i 21 minut, potem ten sam koncert tylko, że z komentarzami, a na koniec bonusy. VHS z pociętym koncertem liczy 55 minut, wygląda na to, że na DVD dostaniemy cały materiał.

Według sklepu Amazon.com DVD będzie dostępne w formacie DELUXE (data wydania 19 sierpnia), oraz podstawowej (data wydania 2 września). Do wymienionych dat należy podchodzić z dużą rezerwą.

 • U2roopa (źródło: własne, atU2.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (3) Strona 1/1

 • Mpiechow, 20:07 11 Lip '08

  Masz rację. Jak eksperymentowali z brzmieniem i stylem, album zawsze wychodził świetny. To jest wizytówką grupy. Nie ważne czy chodziło o UF czy POP lub AB. Gdy grali jakby oszczędniej na ALYCLB, płyta nie przyjęła się tak ciepło jak późniejsze HTDAAB, które było brzmieniowo urozmaicone (mimo iż odkrywczym krążkiem nie był).

 • kasyni, 11:46 10 Lip '08

  ja mam nieprzyjemne wrazenie ze ostatnio chlopaki wciaz wydaja rzeczy dokonane w przeszlosci; jak to czy te remasteringi - jak dalej pojdzie zremasteruja wkrotce achtung baby. Mysle ze ich album bedzie tylko wtedy swietny jak znow wrzuca eksperymentowanie na ruszt...

 • Mpiechow, 20:15 9 Lip '08

  To miło że dostaniemy tak dobrze wydane DVD, niemniej jednak obawiam się że za wydawnictwo dystrybutor zażąda horrendalnej kwoty jak to będzie w przypadku reedycji pierwszych trzech płyt zespołu. Zastanawiam się tylko dlaczego musimy tak długo czekać na odświerzenia koncertu w Red Rocks? Nie można było wydać go zaraz po ZooTV w 2003r.?

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono