06:00 7 Lip '08

I jeszcze o koncercie, dla Mandeli...

I jeszcze o koncercie, dla Mandeli... ^ ^ ^ ^

Natłok prac związanych z nowym albumem sprawił, że U2 nie byli w stanie dotrzeć 27.06 do londyńskiego Hyde Parku, na urodzinowy koncert Nelsona Mandeli.

U2 mieli tego wieczora zagrać, ale w ostatniej chwili się wycofali. Na osłodę Bono i The Edge zarejestrowali na wideo cover utworu Steviego Wondera pt. "Happy Birthday". Według źródeł zbliżonych do zespołu, panowie mocno ubolewali nad tym, że nie byli w stanie pojawić się w Londynie. W co zresztą trudno wątpić zważywszy na zaangażowanie U2 w działania Mandeli na przestrzeni lat.

Jak pisze Wojtek Generalczyk:
"Byłem na koncercie 46664 w Londynie, no i chłopaki zawiedli, nie przyjechali, można ich było jak wiecie usłyszeć i zobaczyć na telebimie podczas "Happy Birthday". Myślę, że dużo ludzi czekało tylko na nich i troszkę się zawiedli. No, ale kończą nagrywanie płyty, więc można im wybaczyć, że mają napięty grafik.
Co do pozostałych kapel to jak zawsze były super wstąpienia i przysłowiowe "porażki", ale ogólnie było super, fajne prowadzenie Willa Smitha, kilka ciekawych osobistości??.

Do Londynu dotarli m.in. zespół Simple Minds, piosenkarki Annie Lenox i Leona Lewis...

W koncercie wzięło udział 46,664 widzów, co oczywiście upamiętnia więzienny numer Mandeli.

 • U2roopa (źródło: własne, atU2.com, Wojtek Generalczyk)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Są o wiele ważniejsze rzeczy niż rock'n'roll... rodzina, przyjaciele i pozostali członkowie zespołu - nie wiesz, ile czasu tak naprawdę będziesz mógł z nimi spędzić - Bono