06:00 7 Lip '08

I jeszcze o koncercie, dla Mandeli...

I jeszcze o koncercie, dla Mandeli... ^ ^ ^ ^

Natłok prac związanych z nowym albumem sprawił, że U2 nie byli w stanie dotrzeć 27.06 do londyńskiego Hyde Parku, na urodzinowy koncert Nelsona Mandeli.

U2 mieli tego wieczora zagrać, ale w ostatniej chwili się wycofali. Na osłodę Bono i The Edge zarejestrowali na wideo cover utworu Steviego Wondera pt. "Happy Birthday". Według źródeł zbliżonych do zespołu, panowie mocno ubolewali nad tym, że nie byli w stanie pojawić się w Londynie. W co zresztą trudno wątpić zważywszy na zaangażowanie U2 w działania Mandeli na przestrzeni lat.

Jak pisze Wojtek Generalczyk:
"Byłem na koncercie 46664 w Londynie, no i chłopaki zawiedli, nie przyjechali, można ich było jak wiecie usłyszeć i zobaczyć na telebimie podczas "Happy Birthday". Myślę, że dużo ludzi czekało tylko na nich i troszkę się zawiedli. No, ale kończą nagrywanie płyty, więc można im wybaczyć, że mają napięty grafik.
Co do pozostałych kapel to jak zawsze były super wstąpienia i przysłowiowe "porażki", ale ogólnie było super, fajne prowadzenie Willa Smitha, kilka ciekawych osobistości??.

Do Londynu dotarli m.in. zespół Simple Minds, piosenkarki Annie Lenox i Leona Lewis...

W koncercie wzięło udział 46,664 widzów, co oczywiście upamiętnia więzienny numer Mandeli.

 • U2roopa (źródło: własne, atU2.com, Wojtek Generalczyk)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono