06:14 7 Lip '08

Lanois: kończymy miksy

Lanois: kończymy miksy ^  ^  ^  ^

Wygląda na to, że Daniel Lanois został rzecznikiem prasowym U2. To od niego dostajemy najwięcej informacji odnośnie nowego albumu.

Tym razem w krótkim wywiadzie dla "Le Journal de Montreal" znany producent powiedział, że zespół zakończył nagrywanie nowego albumu. U2 potrzebują jeszcze tylko dwóch tygodni by dokończyć miksy.

Na pytanie, czego można się spodziewać po nowym albumie, jak zawsze Lanois nie odpowiedział wprost. Stwierdził, że "płaszczyzna dźwięku" przypomina tę wytyczoną przez "Achtung Baby".

Producent zdradził również metodę pracy, jaką obrał zespół. Wszyscy spotykają się w studiu i przez dwa tygodnie pracują nad albumem. Potem trzy tygodnie przerwy i ponownie zmagania z nowym materiałem. Według Lanois taki proces wymaga odpowiedniego pokierowania, ale świetnie wpływa na kreatywność i na świeżość potrzebną przy pracy nad albumem.

  • U2roopa (źródło: własne, atU2.com, canoe.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • Pitu, 14:58 10 Lip '08

    WOW!!! plaszczyzna dzwieku podobna do Achtung Baby??? SUPER :)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

W U2 wyjątkowa jest muzyka, nie muzycy. Muzyka, która jest na zmianę potężna i wzruszająca, współczesna, ponadczasowa, prowokująca do głębokich przemyśleń, od czasu do czasu absurdalna, a czasami zabawna - Bono