10:13 12 Cze '08

"HQ News"

"HQ News" ^ ^ ^ ^

Najnowsze informacje i zdjęcia od Wojtka, który ponownie sprawdził czy zespół pracuje nad nową płytą.

Relacja Wojtka:

Ponownie byłem w Dublinie:). Dwa razy spotkałem Bono i The Edge'a (5 i 6 czerwca), Larry i Adam nie wyszli ani razu. Pod Hanover Quay było sporo osób z Walencji, Włoch, Polski, Holandii, Belgii i Francji ( około 30 osób codziennie ). Zespół jest bardzo mocno zdeterminowany by nowy album pojawił się w październiku.

W czwartek (5.06) jedno z okien w HQ było otwarte i ze studia dochodziła muzyka - bębny i gitara The Edge'a - wiele razy grali krótką partię. Dźwięk był niesamowity!!!

Widziałem też Steve'a (Lilliwhite) - jest bardzo miły. Widziałem Daniela (Lanois) i Joe'go (O'Herlihy) i co było niesamowite widzieliśmy ojca Larrego - wpadł do HQ w piątek.

Bono wyszedł do fanów w czwartek około 23, był w kapturze, miał dobry nastrój ale był zmęczony. Czekaliśmy też na The Edge'a, opuścił studio o 3 w nocy!!!

Następnego dnia Bono wyszedł o 20.30 ze swoim przyjacielem Guggim - panowie mocno się spieszyli na koncert Radiohead, zadałem Bono kilka pytań.

Pytałem Bono czy przyjedzie do Polski w grudniu na uroczystość Lecha Wałęsy i powiedział mi, że jeszcze nie wie, nie ma oficjalnego potwierdzenia, że będzie uczestniczył w tym wydarzeniu.
Dziękuję Patrykowi za jego cierpliwość i za wszystkie zdjęcia. Dzięki dla Dominiki i Pati z Polski.

wojtek

Galeria z wizyty pod "HQ", kliknij TUTAJ.

Jak zawsze wielkie dzięki dla Wojtka za najnowsze materiały i wieści.

 • U2roopa (źródło: własne, Wojtek Generalczyk)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (7) Strona 1/1

 • Katka, 06:50 20 Cze '08

  Facet! jestes niesamowity! Bardzo chciałabym Cię poznać! Prawdziwy FAN U2! zazdroszczę Ci! tych zdjęć z Bobo, tego że z nim gadałeś.... może mnie kiedys ze soba zabierzesz?...... Katka

 • Ulalaala, 13:58 16 Cze '08

  facet jestes prawdziwym szczęsciarzem :) byc tak blisko u2 ... wrrr :)

 • kuba u2, 21:35 13 Cze '08

  Wow i nawet masz takie same okulary jak Bono pfff ... ale i tak fajnie ze spotykasz sie tak czesto z Bono rispekt !

 • nikulina, 07:55 13 Cze '08

  Dzii za tak wspaniale i potymistyczne wiesci\\.... to ja teraz czekam na nich w Polsce... :) pozdrawiam:)

 • tom, 22:25 12 Cze '08

  Tu masz jakies fragmenty: http://rapidshare.com/files/121210314/edgeback_1_.swf.html Pozdrawiam! Tom

 • popmart, 22:13 12 Cze '08

  Miejmy nadzieje, ze jednak Bono pojawi sie w Polsce!!! Jestem tez ciekaw tego brzmienia dochodzacego ze studia! Oby bylo godne nowego albumu:)! Pozdrowienia i dzieki za relacje ze studia!

 • Ola, 22:16 12 Cze '08

  super wieści... :) wiem, że Wojtek ma podziękowania od redaktorów strony, ale tak czy inaczej przyłączam się: WIELKIE dzięki za wieści. Pozdrowienia!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam