09:58 30 Maj '08

Big In Japan

Big In Japan ^ ^ ^ ^

Podczas przerwy w pracy nad nowym albumem U2, Bono wybrał się do Japonii.

W ostatni wtorek, w Tokio wokalista U2 wraz z dziećmi jednej ze szkół wziął udział w uroczystości sadzenia drzew, akcentując znaczenie troszczenia się o środowisko.
Uroczystość była związana z planem grupy "The Sea Forest", która chce zasadzić ponad 400,000 drzew, by utworzyć ruchomy las nad Zatoką Tokijską.

We wtorek również Bono otrzymał honorowy Doktorat z Prawa na Uniwersytecie Keio (najstarsza i jedna z najbardziej prestiżowych wyższych uczelni w Japonii) za wkład włożony w działania humanitarne oraz za dokonania muzyczne. Wokalista odwdzięczył się wykładem dla studentów, poświęconym pomocy dla Afryki.

Głównym celem wizyty Bono w Tokio była międzynarodowa konferencja poświęcona rozwojowi Afryki, gdzie przedstawił przemyślenia dotyczące ubóstwa i konfliktów w tej części świata.

Kilka zdjęć z Japonii, kliknij TUTAJ.

 • U2roopa (źródło: własne, atU2.com, Wojtek Generalczyk)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  "Było to uznanie "Solidarności"... chcieliśmy po prostu powiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo ludzie się starają, by zmienić panującą sytuację, na początku każdego nowego roku wszystko pozostaje mniej więcej takie samo - Adam