23:25 3 Maj '10

Duża zawartość = duża cena

Kolejna bariera cenowa pokonana...

W sieci pojawiła się niepotwierdzona informacja o zawartości najbardziej rozbudowanej wersji wydawnictwa DVD "U2 360° At The Rose Bowl".

Zawartość pudełka Super Deluxe Box Set: - książeczka (32 strony) w twardej oprawie, zawierająca zdjęcia i komentarze z trasy, (...)

(...)
05:36 28 Kwi '10

Bono i The Edge Na Festiwalu Filmowym Tribeca

Kronika towarzyska

W ubiegłym tygodniu wokalista i gitarzysta U2 wraz ze swoimi połówkami pojawili się na premierze filmu "No Woman, No Cry", która odbyła się na nowojorskim festiwalu filmowym.

Kilka zdjęć z premiery "No Woman, No Cry". (...)

05:12 28 Kwi '10

"Achtung Baby" na szczycie!

"Spin": U2 genetycznie zmodyfikowali muzykę rockową!

Obchodzący 25. rocznicę pierwszego wydania amerykański magazyn muzyczny "Spin" opublikował listę najlepszych płyt ostatniego ćwierćwiecza.

Na szczycie zestawienia najlepszych albumów ostatnich 25 lat znalazła się płyta irlandzkiej grupy U2 - "Achtung Baby". "Za (...)

05:02 28 Kwi '10

Kilka zdjęć z wystawy "U2 The Early Years"

Zobacz pierwsze lata kariery U2

Na stronach internetowych magazynu "NME" pojawiło się szesnaście zdjęć autorstwa Colma Henry'ego. Fotograf współpracował z U2 na początku kariery zespołu aż do okresu "Rattle And Hum".

Wszyscy, którzy wybierają się do Londynu, mają okazję zobaczyć zdjęcia Henry'ego na żywo. Wystawę można zobaczyć do 6 czerwca w (...)

(...)
04:42 28 Kwi '10

Fragmenty "U2 360° At The Rose Bowl" w telewizji!

Specjalne promo z nowego DVD U2 w TV!

Niestety jeszcze nie w polskiej, ale być może lista stacji, które pokażą specjalny skrót koncertu się poszerzy.

W chwili obecnej wiadomo, że 60-minutowe promo będzie można zobaczyć we Francji, Brazylii i Australii: 1.05.2010 - Australia, (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • Luźny Wąt Muzyczny acr

    Przeczytałem ciekawe artykuły o tym jak żyjące istoty, w tym homo sapiens, reagują na dźwięki, zestawy harmoniczne. Ale. Jeśli z... więcej

  • U2.COM feedback

    na mnie przesyłka czekała po powrocie z AUS. listonosz wcisnął paczkę w skrzynkę na listy.. więcej

  • Off Festival 2020 (07-09.08.20) feedback

    ja w sobotę jestem na pewno. Iggiego nie odpuszczę. zobaczę jak się sytuacja rozwinie, ale jest duża szansa, że przytulę w tym r... więcej

Aby stać się w czymś dobrym, trzeba być egoistą, a żeby stać się czymś wspaniałym, trzeba być bardzo chciwym. Bez tej chciwości nie zdołasz nic osiągnąć. Musisz pragnąć zdobyć dla swojej muzyki wszystko. Dlatego też nigdy nie powiniene - Bono