23:25 3 Maj '10

Duża zawartość = duża cena

Kolejna bariera cenowa pokonana...

W sieci pojawiła się niepotwierdzona informacja o zawartości najbardziej rozbudowanej wersji wydawnictwa DVD "U2 360° At The Rose Bowl".

Zawartość pudełka Super Deluxe Box Set: - książeczka (32 strony) w twardej oprawie, zawierająca zdjęcia i komentarze z trasy, (...)

(...)
05:36 28 Kwi '10

Bono i The Edge Na Festiwalu Filmowym Tribeca

Kronika towarzyska

W ubiegłym tygodniu wokalista i gitarzysta U2 wraz ze swoimi połówkami pojawili się na premierze filmu "No Woman, No Cry", która odbyła się na nowojorskim festiwalu filmowym.

Kilka zdjęć z premiery "No Woman, No Cry". (...)

05:12 28 Kwi '10

"Achtung Baby" na szczycie!

"Spin": U2 genetycznie zmodyfikowali muzykę rockową!

Obchodzący 25. rocznicę pierwszego wydania amerykański magazyn muzyczny "Spin" opublikował listę najlepszych płyt ostatniego ćwierćwiecza.

Na szczycie zestawienia najlepszych albumów ostatnich 25 lat znalazła się płyta irlandzkiej grupy U2 - "Achtung Baby". "Za (...)

05:02 28 Kwi '10

Kilka zdjęć z wystawy "U2 The Early Years"

Zobacz pierwsze lata kariery U2

Na stronach internetowych magazynu "NME" pojawiło się szesnaście zdjęć autorstwa Colma Henry'ego. Fotograf współpracował z U2 na początku kariery zespołu aż do okresu "Rattle And Hum".

Wszyscy, którzy wybierają się do Londynu, mają okazję zobaczyć zdjęcia Henry'ego na żywo. Wystawę można zobaczyć do 6 czerwca w (...)

(...)
04:42 28 Kwi '10

Fragmenty "U2 360° At The Rose Bowl" w telewizji!

Specjalne promo z nowego DVD U2 w TV!

Niestety jeszcze nie w polskiej, ale być może lista stacji, które pokażą specjalny skrót koncertu się poszerzy.

W chwili obecnej wiadomo, że 60-minutowe promo będzie można zobaczyć we Francji, Brazylii i Australii: 1.05.2010 - Australia, (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

  • The End is coming? Jacob

    To co? Koniec czy nie-koniec? :D     Trzynastka w Berlinie była ostatnim kawałkiem U2 zagranym na koncercie w historii... więcej

  • U2360° Tour 2009 - 2011 MirekT

    Afryka jest kontynentem a nie krajem. RPA jest cywilizowanym krajem, w którym wojny już w sumie się pokończyły, pozostały pewne... więcej

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono