15:37 3 Maj '08

Zlot w Bielsku-Białej!

Zlot w Bielsku-Białej! ^ ^ ^ ^

Zastanawiasz się jak przywitać wakacje 2008? Wpadnij 28.06 do Bielska-Białej, gdzie odbędzie się ogólnopolski zlot fanów U2.

Jak napisali organizatorzy na naszym Forum:

"Z przyjemnością chciałabym wszystkich w imieniu swoim i Geronimo, zaprosić 28.06.2008 (sobota) na organizowany po raz pierwszy w Bielsku-Białej Ogólnopolski Zlot Fanów U2! To miejmy nadzieje będzie niezapomniany wieczór pod hasłem "City Of The Blinding Lights!".

Miejscem imprezy jest klub muzyczny Rude Boy przy ulicy 1 Maja 20 (wejście od strony ul. Powstańców Śląskich). Klub ten jest miejscem typowo koncertowym, z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, mieszczącym nawet 1500 osób, natomiast miejsc siedzących jest ok. 120.

Nastawiamy się na szaleńczą zabawę do białego rana. Mam nadzieję, że możemy liczyć na sporą rzeszę zagorzałych fanów spragnionych wspólnej zabawy przy elektryzujących dźwiękach ukochanego zespołu.

Więcej informacji postaramy się zamieszczać na bieżąco.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie


Eva i Geronimo"

Zgodnie z informacją od organizatorów, więcej informacji wkrótce.

 • U2roopa (źródło: własne, U2forums.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

 • Avatar

  acr, 16:15 12 Maj '08

  wpadaj koniecznie:)

 • Zoo, 14:06 4 Maj '08

  blisko Cieszyna, może wpadne na piwko :)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono