07:33 30 Kwi '08

"Icons Of Music II"

"Icons Of Music II" ^  ^  ^  ^

Już za miesiąc specjalna aukcja "Icons Of Music II", sprawdź co możesz wylicytować.

Aukcja odbędzie się 31 maja w restauracji Hard Rock Cafe w Nowym Jorku. W katalogu pamiątek, które można wylicytować znajduje się ponad 400 przedmiotów. Wśród nich m.in. pamiątki związane z Elvisem, Janis Joplin, z zespołem The Rolling Stones i z wieloma innymi artystami.

Fani U2 mają okazję zdobyć m.in. gitary od Adama, The Edge'a (w tym kopia słynnego Gibsona Explorera) i Bono. Poza tym m.in. fragmenty scenicznej garderoby z tras "ZooTv", "Popmart" i "Vertigo", single z autografem.

Dochód z aukcji zasili konto fundacji "Music Rising", której jednym z założycieli jest The Edge. W tym roku fundacja pomaga muzykom z rejonu wybrzeża Luizjany, Missisipi i Alabamy, którzy na skutek huraganu "Kathrina", który przeszedł w tamtym rejonie w 2005 roku stracili instrumenty.

Pełny katalog memorabiliów, które można wylicytować, kliknij TUTAJ.

  • U2roopa (źródło: własne, atU2.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • Maja, 17:25 30 Kwi '08

    Taak... wylicytować. Ceny będą pewnie tak niebotyczne że nawet co myśleć o tym nie mam:) Tym bardziej że mam niespełna 15 lat=)))

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Piosenki to nie filmy. Film można obejrzeć raz, dwa, trzy razy, ale piosenki słucha się setki razy i często staje się częścią naszego życia. - Bono