07:33 30 Kwi '08

"Icons Of Music II"

"Icons Of Music II" ^  ^  ^  ^

Już za miesiąc specjalna aukcja "Icons Of Music II", sprawdź co możesz wylicytować.

Aukcja odbędzie się 31 maja w restauracji Hard Rock Cafe w Nowym Jorku. W katalogu pamiątek, które można wylicytować znajduje się ponad 400 przedmiotów. Wśród nich m.in. pamiątki związane z Elvisem, Janis Joplin, z zespołem The Rolling Stones i z wieloma innymi artystami.

Fani U2 mają okazję zdobyć m.in. gitary od Adama, The Edge'a (w tym kopia słynnego Gibsona Explorera) i Bono. Poza tym m.in. fragmenty scenicznej garderoby z tras "ZooTv", "Popmart" i "Vertigo", single z autografem.

Dochód z aukcji zasili konto fundacji "Music Rising", której jednym z założycieli jest The Edge. W tym roku fundacja pomaga muzykom z rejonu wybrzeża Luizjany, Missisipi i Alabamy, którzy na skutek huraganu "Kathrina", który przeszedł w tamtym rejonie w 2005 roku stracili instrumenty.

Pełny katalog memorabiliów, które można wylicytować, kliknij TUTAJ.

  • U2roopa (źródło: własne, atU2.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (1) Strona 1/1

  • Maja, 17:25 30 Kwi '08

    Taak... wylicytować. Ceny będą pewnie tak niebotyczne że nawet co myśleć o tym nie mam:) Tym bardziej że mam niespełna 15 lat=)))

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono