05:57 11 Kwi '08

U2 zagrają w Slane w 2009?

U2 zagrają w Slane w 2009? ^ ^ ^ ^

Lord Henry Mount Charles, gospodarz zamku Slane, ogłosił, że w tym roku nie odbędzie się tam żaden duży koncert. Jednak w przyszłym roku "Rock Lord" planuje coś wielkiego, wspomniał o U2.

Jak stwierdził na łamach "The Irish Daily Mirror" w tym roku nie znalazł żadnego odpowiedniego zespołu, który mógłby zagrać w tym legendarnym miejscu.

"Slane to specjalne miejsce. Odrzuciłem dwie propozycje, ponieważ nie były odpowiednie dla tego miejsca", na pocieszenie dodał, "Przepraszam, że w tym roku nie będzie Slane, ale obiecuję, ze w przyszłym roku to będzie cos specjalnego" (wśród propozycji są m.in. U2, Led Zeppelin lub Bruce Springsteen).

Możliwe, że Slane nie zamilknie w 2008 roku zupełnie. Lord Henry Mount Charles planuje mały festiwal dla młodych irlandzkich talentów.

Mało które miejsce może dorównać Slane pod względem wykonawców którzy tam wystąpili. Wśród nich są U2, Bob Dylan, Thin Lizzy, Bruce Springsteen, Dawid Bowie, Neil Young, Queen i wielu, wielu innych.

Poniżej U2 wykonują "Where The Streets Have No Name" podczas legendarnego koncertu ze Slane Castle, nagranego w 2001 roku i wydanego na DVD:

 • U2roopa (źródło: własne, mirror.co.uk)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (3) Strona 1/1

 • ula, 17:53 16 Kwi '08

  och ta gitraka Egde'a na poczatku... cudo

 • kamil, 15:03 12 Kwi '08

  dla mnie to dobro wiadomość może pojadę a z chęcią wielką ich posłucham :):):):):):)

 • Kuba, 22:07 18 Sie '06

  Naprawde great teledisc!!!!!!!!!!!!!!!

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Piosenki to nie filmy. Film można obejrzeć raz, dwa, trzy razy, ale piosenki słucha się setki razy i często staje się częścią naszego życia. - Bono