21:27 20 Mar '08

Z wizytą u Daniela Lanois

Z wizytą u Daniela Lanois ^  ^  ^  ^

"Podbijamy nowe dźwiękowe tereny i wydamy arcydzieło" - tak o nowej płycie U2 wypowiada się słynny producent w wywiadzie dla magazynu "Q".

Lanois wspomina o tym, że w studiu zakasano rękawy, zespół ma za sobą kilka świetnych sesji. Optymistycznie wyraża się o załodze jaką tworzy z U2 i Brianem Eno. Na nowym albumie ma nie zabraknąć utworów opartych na melodii ale również na riffach. Wszystko co dotyczy tego projektu, wg. Lanois jest ekscytujące.

Aktualnie poza pracą z U2, producent promuje swój film "Here Is What Is", po premierze w Los Angeles (27.03) zagra nawet specjalny set, jak mówi na trasę koncertową brakuje mu czasu.
Lanois wspomaga również w pracy nad albumem Rocco DeLucę.

  • U2roopa (źródło: własne, reuters.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

  • PePe, 20:25 21 Mar '08

    Hmm.. Intryguje mnie co tym razem stworzą.. "It's very hardcore" (o muzyce Edga), "wcześniej wszyscy uciekali z parkietu na dźwięk U2, teraz będzie inaczej.." Zapowiada się ciekawie..

  • Mat91, 10:45 21 Mar '08

    Niemoge się juz doczekac tego albumu :P

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Sztuka jest próbą odnalezienia własnej tożsamości. Naszą zemstą w stosunku do Anglii za skolonizowanie nas nie tylko pod względem geografii, ale także świadomości, było znieważenie ich języka i ponowne jego wymyślenie. W powodzi innych, obc - Bono