14:48 15 Mar '08

U2 w planetarium!

U2 w planetarium! ^ ^ ^ ^

Grupa z Dublina podbija nie tylko sale kinowe, teraz również jej muzykę będzie można usłyszeć w planetarium. Niestety, na razie tylko w Stanach Zjednoczonych.

Na pomysł laserowych pokazów przy akompaniamencie muzyki U2 wpadli pracownicy Clark Planetarium, w Salt Lake City. Po wielkim sukcesie podobnego show, przy dźwiękach "Dark Side Of The Moon" Pink Floyd, właśnie o pokazy z muzyką U2 prosili odwiedzający planetarium najczęściej.

W ciągu 43 minut laserowo-świetlnego pokazu z dodatkiem animacji można usłyszeć "Where the Streets Have No Name", "Sunday Bloody Sunday", "Pride", "I Will Follow", "With or Without You", "Bullet the Blue Sky", "The Fly", "Beautiful Day", Mysterious Ways", "Elevation" i "Vertigo".

Czekamy na podobne pomysły w Polsce.

 • U2roopa (źródło: własne, sltrib.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

 • Avatar

  Bono, 17:55 20 Mar '08

  Zgodze sie z Tobą PePe.Wogóle wydaje mi się że te piosenki nie pasują.Gdyby mieli teraz coś nagrać specjalnie na potrzeby to ok.
  A jak już to może coś z płyty The Passengers.Np Slug:-)

 • PePe, 20:39 16 Mar '08

  O ile pomysł jest sam w sobie ciekawy, to wykorzystanie w planetarium piosenki "Sunday Bloody Sunday" jest nieporozumieniem...

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

W U2 wyjątkowa jest muzyka, nie muzycy. Muzyka, która jest na zmianę potężna i wzruszająca, współczesna, ponadczasowa, prowokująca do głębokich przemyśleń, od czasu do czasu absurdalna, a czasami zabawna - Bono