15:17 26 Maj '10

McGuinness o trasie, Bono odwołuje występ na Glasto

Bono jest załamany koniecznością odwołania koncertów

Menadżer U2, Paul McGuinness przedstawił we wtorek przed Szpitalem Uniwersyteckim w Monachium krótkie oświadczenie, w którym poinformował o przesunięciu 16 koncertów U2360° Tour.

Wszystkie koncerty, począwszy od Salt Lake City (3 czerwca), aż do New Jersey (19 lipca) zostały przesunięte. Anulowano również (...)

14:36 26 Maj '10

Bono został wypisany ze szpitala!

Dobre wieści z obozu U2!

Jak informuje oficjalna strona zespołu, wczoraj Bono opuścił Klinikę Uniwersytetu Ludwika Maksymiliana w Monachium.

Wokalista U2 przejdzie teraz program rehabilitacji, który w ciągu ośmiu tygodni ma go postawić na nogi. U2.com cytuje dra (...)

19:19 25 Maj '10

Amerykańskie koncerty przełożone!

Potwierdziły się pogłoski o przełożeniu koncertów U2 w USA! Live Nation poinformowało, że 16 koncertów U2360° między 3 czerwca a 19 lipca zostało przeniesionych na 2011 rok.

Nie odbędzie się także planowany na 25 czerwca występ zespołu na festiwalu w Glastonbury.

09:47 25 Maj '10

Koncert UnderGround Fly w Warszawie

UnderGround Fly w Warszawie!!

Zespół zagra 30 maja w klubie Mechanik.

Fani U2 mieli okazję poznać zespół podczas dwóch poznańskich zlotów. Przy okazji premiery "No Line On The Horizon" panowie zagrali (...)

(...)
02:52 25 Maj '10

1 lipca premiera książki Andrei Morandiego - U2 "The Name Of Love" (Update)!

Kolejna książka dotycząca U2 w Polsce

W te wakacje fanów U2 czeka nie lada gratka, poznańskie wydawnictwo Replika na 1 lipca zapowiada premierę książki U2 “The Name Of Love – inspiracje, znaczenia i historie tekstów U2”.

Z materiałów, do których udało nam się dotrzeć wynika, że zapowiada się niezwykle ciekawe wydawnictwo; bo kto spodziewałby (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono