06:56 24 Lip '04

"Vertigo" w sieci ?

"Vertigo" w sieci ? ^ ^ ^ ^

Bono zapowiedział, że gdy tylko w Internecie pojawia sie utwory pochodzace z niedawno skradzionej roboczej wersji nowego albumu U2, grupa udostępni ..

Bono zapowiedział, że gdy tylko w Internecie pojawia sie utwory pochodzace z niedawno skradzionej roboczej wersji nowego albumu U2, grupa udostępni ten materiał w należacym do firmy Apple serwisie iTunes Music Store.

- Jesli w tym tygodniu nasze premierowe piosenki znajdą się w sieci, natychmiast wydamy płyte w iTunes, by można było ją sciągac legalnie - stwierdził Bono w rozmowie z gazeta "Daily Telegraph". - Longplay w tradycyjnej postaci trafiłby wówczas do sklepów pod koniec miesiaca. Ale na pewno bedzie to wielka szkoda, bo w ten sposób zmarnowane zostaną lata naszej pracy, miesiące planowania. Nie mówiąc już o tym, że spieprzy to nasze wakacje.
Przypomnijmy, że krążek CD zawierajacy nowe kompozycje U2 został skradziony w ubiegłym tygodniu w Nicei. Miały one znalesc się na kolejnym albumie kapeli - "Vertigo". Sprawa zajała sie francuska policja, lecz na razie brak efektów.
[onet.pl]

 • kris (źródło: własne)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (0) Strona 1

  Newsletter

  Dodaj Usuń 

  Artykuły

  więcej

  Najczęściej komentowane

  Gdzieś głęboko w kącie dostrzegliśmy błysk światła i zaczęliśmy podążać w jego kierunku - Bono