09:22 8 Mar '08

Reedycje albumów U2: nowe informacje

Reedycje albumów U2: nowe informacje ^ ^ ^ ^

Pojawiły się nowe informacje dotyczące dat wydania reedycji wczesnych albumów U2.

Jak już wcześniej informowaliśmy, w maju na rynku miały się ukazać reedycje albumów "Boy", "October" i "War".

Tymczasem serwis U2valencia.com, powołując się na wiadomości z Universal Music podał, że dodatkowo na liście reedycji pojawi się również koncertowy "Under A Blood Red Sky".

Zmianie uległa data wydania: "Boy" i "October" będą dostępne 10 czerwca 2008, "War" i "Under A Blood Red Sky" 24 czerwca 2008.

Serwis Amazon.com również zaktualizował ofertę o powyższe informacje.

 • U2roopa (źródło: własne, U2tour.de, amazon.com, U2valencia.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (4) Strona 1/1

 • eM, 23:41 8 Mar '08

  Nic dodać, nic ująć Atomic_Mario! W tym wszystkim jest tylko jeden minus - data pojawienia się tych wydawnictw na rynku. 4 reedycje w przeciągu 2 tygodni?? Będę się musiał przyzwyczaić do jedzenia tapet..

 • Avatar

  Atomic_Mario, 17:57 8 Mar '08

  Nie zgadzam się z jakże rozbudowanymi i uzasadnionymi wypowiedziami moich poprzedników. Wydanie reedycji albumów z przed ponad ćwierćwiecza jest jak najbadziej uzasadniona. Zespołowi ciągle przybywa nowych fanów, którzy również będą chcieli sięgnąć po pierwsze albumy grupy. Dzięki reedycjom będą mogli sięgnąć po nagrania w lepszej jakości, z bardziej rozbudowaną szatą graficzną. Przecież i tak co jakiś czas trzeba rynek zasilić nowymi egzemplarzami pierwszych wydawnictw (w związku z wyczerpaniem nakładów). Jak kogoś taka reedycja nie zainteresuje to nie kupi. Dla mnie wielką frajdą jest zdobyć pięknie wydaną reedycje z rarytasami w postaci niepublikowanych utworów (lub dostępnych na singlach) lub koncertowym DVD. Zespół jak najbardziej ma prawa zarabiać na tym do czego doszedł dzięki swojej kilkudziesięcioletniej karierze. A poza tym - nie powinni wydawać już zupełnie nic. Przecież album z nowym materiałem też można potraktować jako $$$$$$$$$$$

 • sj, 15:53 8 Mar '08

  $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

 • misi, 14:49 8 Mar '08

  bezsensu :/

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Nie wiemy dokąd zmierzamy, ale czyż to nie jest przyjemne? - Bono