15:42 28 Maj '10

Z ostatniej chwili: DVD z Rose Bowl już dostępne w Rybniku!

Można już kupić nowe DVD U2 w Polsce!

Otrzymaliśmy informację, że DVD "U2 360° At The Rose Bowl" w wersji "zagraniczne płyty, polska cena" jest już dostępne w sklepie Media Markt w Rybniku.

Cena wydawnictwa w tej wersji to 42,99 zł. (...)

10:43 28 Maj '10

"Będzie Głośno!" już wkrótce na DVD!!!

"It Might Get Loud" na DVD!

Wreszcie doczekamy się polskiego wydania filmu dokumentalnego, w którym udział wzięli Jimmy Page, The Edge i Jack White.

"Będzie głośno!" nie jest zwykłym filmem dokumentalnym o rock'n'rollu. Przedstawienie punktu widzenia trzech wirtuozów, (...)

11:19 27 Maj '10

Gorillaz zastąpią U2

Nie Coldplay a Gorillaz zastąpią U2

Grupa Gorillaz zagra na festiwalu Glastonbury. Zespół wystąpi zamiast U2, które musiało odwołać występ z uwagi na zły stan zdrowia Bono.

- To będzie jedyny koncert Gorillaz na brytyjskich festiwalach - wyjawił organizator Michael Eavis. - Czeka was niesamowity (...)

10:56 27 Maj '10

Pierwsze plotki o koncertach w 2011 roku

Imponujące plany U2 na 2011 rok!

Live Nation myśli nad wydłużeniem trasy U2 360° w przyszłym roku. Zaczęto już nawiązywać kontakty z lokalnymi organizatorami koncertów w Chile, Brazylii, Argentynie, Peru, Meksyku, Japonii, Korei Południowej, Australii, Nowej Zelandii, USA i Kanadzie.

O planach poinformował serwis U2Chile.net, który uzyskał niepewne jeszcze potwierdzenie z produkcji firmy Live Nation. (...)

15:49 26 Maj '10

The Edge: na 95% będziemy gotowi na Europę

95% szans na europejską część trasy w terminie

Gitarzysta U2 udzielił wczoraj krótkiego wywiadu stacji radiowej KROQ-FM z Los Angeles. M.in. powtórzył wcześniejsze doniesienia o rozczarowaniu Bono koniecznością przekładania koncertów.

The Edge powiedział, że zespół jest przekonany o tym, że na 95% Bono będzie gotowy na europejską część trasy. Dodał, że zdaje (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Ostatnio na forum

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono