15:42 28 Maj '10

Z ostatniej chwili: DVD z Rose Bowl już dostępne w Rybniku!

Można już kupić nowe DVD U2 w Polsce!

Otrzymaliśmy informację, że DVD "U2 360° At The Rose Bowl" w wersji "zagraniczne płyty, polska cena" jest już dostępne w sklepie Media Markt w Rybniku.

Cena wydawnictwa w tej wersji to 42,99 zł. (...)

10:43 28 Maj '10

"Będzie Głośno!" już wkrótce na DVD!!!

"It Might Get Loud" na DVD!

Wreszcie doczekamy się polskiego wydania filmu dokumentalnego, w którym udział wzięli Jimmy Page, The Edge i Jack White.

"Będzie głośno!" nie jest zwykłym filmem dokumentalnym o rock'n'rollu. Przedstawienie punktu widzenia trzech wirtuozów, (...)

11:19 27 Maj '10

Gorillaz zastąpią U2

Nie Coldplay a Gorillaz zastąpią U2

Grupa Gorillaz zagra na festiwalu Glastonbury. Zespół wystąpi zamiast U2, które musiało odwołać występ z uwagi na zły stan zdrowia Bono.

- To będzie jedyny koncert Gorillaz na brytyjskich festiwalach - wyjawił organizator Michael Eavis. - Czeka was niesamowity (...)

10:56 27 Maj '10

Pierwsze plotki o koncertach w 2011 roku

Imponujące plany U2 na 2011 rok!

Live Nation myśli nad wydłużeniem trasy U2 360° w przyszłym roku. Zaczęto już nawiązywać kontakty z lokalnymi organizatorami koncertów w Chile, Brazylii, Argentynie, Peru, Meksyku, Japonii, Korei Południowej, Australii, Nowej Zelandii, USA i Kanadzie.

O planach poinformował serwis U2Chile.net, który uzyskał niepewne jeszcze potwierdzenie z produkcji firmy Live Nation. (...)

15:49 26 Maj '10

The Edge: na 95% będziemy gotowi na Europę

95% szans na europejską część trasy w terminie

Gitarzysta U2 udzielił wczoraj krótkiego wywiadu stacji radiowej KROQ-FM z Los Angeles. M.in. powtórzył wcześniejsze doniesienia o rozczarowaniu Bono koniecznością przekładania koncertów.

The Edge powiedział, że zespół jest przekonany o tym, że na 95% Bono będzie gotowy na europejską część trasy. Dodał, że zdaje (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Nie wiemy dokąd zmierzamy, ale czyż to nie jest przyjemne? - Bono