18:41 23 Lut '08

Europejska premiera "U23D": Nasi tam byli!!!

Europejska premiera "U23D": Nasi tam byli!!! ^ ^ ^ ^

Wśród fanów, którzy jako pierwsi w Europie obejrzeli "U23D" znaleźli się również Polacy. Zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć.

Jak pisze Wojtek:

Wybraliśmy się ze Zbychem na europejską premierę "U23D" do Dublina. Wiedzieliśmy wcześniej, że U2 będzie nagrywać w HQ, więc tym bardziej emocje były jeszcze większe. No i udało się - mamy kilka fajnych fotek z Bono, Zbych dostał dedykację od Bono za stworzenie flagi polskiej w Chorzowie, mi oprócz kilku zdjęć z Bono i kolejnego już autografu udało się zrobić zdjęcie z Adamem, no i mam podpis od Larrego - co jak każdy wie nie jest takie łatwe. Mamy również fotki z U2 crew czyli Samem, Dallasem oraz z samym Danielem. Ogólnie w studio duży ruch, widać, że nowa płyta już tuż tuż. Co do U2 3D to jest to niesamowita sprawa, efekty 3D i U2 to mieszanka wystrzałowa :), więcej na pewno zrelacjonuje Z. A no i nie można zapomnieć o Bartku, którego spotkaliśmy w Dublinie - pozdro Bartek.

Zdjęcia z wyprawy do Dublina można zobaczyć TUTAJ

Recenzję ZBYCHa z premiery "U23D" można przeczytać TUTAJ

Serdeczne dzięki dla Wojtka Generalczyka i ZBYCHa za materiały.

 • U2roopa (źródło: własne, Zbych, Wojtek Generalczyk)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (4) Strona 1/1

 • Avatar

  Pau2lina, 19:44 9 Kwi '08

  Panowie nawet nie wiecie jaka jestem z Was dumna. To wspaniałe że Wasza pasja twórczością U2 sprawia ze jestecie przedstawicielami fanów U2 w Polsce. Zdjęcia są wyjątkowe, a panowie z U2 pokazują jak wspaniałymi są ludźmi. Ciesze się że udało Wam się spotkac tych kórzy sprawiają że muzyka to coś więcej niż gitary i perkusja! Dzięki Wam!!!

 • Avatar

  Jackseg, 23:39 2 Mar '08

  Własnie wriciłem z kina z projekcji U2 3D w centrum Dublina i jestem pod niesamitym wrażeniem. Daje to wyobrażenie tego jak koncert wygląda.. choć prawdziwego koncertu U2 nie zastąpi nic! Pozdrowienia z Dublina!

 • ula, 13:39 29 Lut '08

  ale bomba !! ciekawe kiedy bedzie polska premiera !! jak sie czyta wasze relacje to juz chce sie na niej byc , pozdrawiam

 • dominia, 18:39 24 Lut '08

  Zazdroszczę Wam! Ale tak pozytywnie... Skąd Wy macie niusy, że chłopaki będą nagrywać akurat tego dnia ???...

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Nie wiemy dokąd zmierzamy, ale czyż to nie jest przyjemne? - Bono