18:43 15 Lut '08

Lanois wraca do pracy z U2

Lanois wraca do pracy z U2 ^  ^  ^  ^

W wywiadzie dla Toronto Sun, Daniel Lanois zdradził kilka informacji odnośnie nowego albumu U2.

Znany producent przy okazji promowania swojego dokumentu "Here Is What Is" i ścieżki dźwiękowej do niego opowiedział trochę o pracy nad nowym albumem U2.

W najbliższy poniedziałek Lanois pojawi się w Dublinie by znowu wspomagać załogę Bono w pracy.

"Mieliśmy kilka bardzo udanych jam'ów, w tym jeden w Maroku. Jestem bardzo podekscytowany tym co robimy. Wszyscy mają apetyt na odkrywanie nowych terenów i wszyscy chcą zrobić arcydzieło" - stwierdza producent.

Jeśli chodzi o kierunek w którym podążają U2 szykując nowy album, Lanois mówi o brzmieniach electro. Niestety nie wspomina nic o mocnej gitarze Edge'a, o której mogliśmy czytać we wcześniejszych informacjach odnośnie nowego albumu.

  • U2roopa (źródło: własne, torontosun.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (2) Strona 1/1

  • twat, 16:09 17 Lut '08

    jesli ktos rzeczywiscie ma chrapke na ,,mocna gitare'' to polecam szczegolnie slayera i megadeth....rubbish....

  • demon, 17:15 16 Lut '08

    Zawsze każdy jest podekscytowany i wychwala nowy album pod niebiosa, a potem i tak dostajemy solidny kawałek muzyki poprzedzony paroma odgrzanymi kotletami (reedycje poprzednich albumów). Także czas chyba nauczyć się myśleć zgodnie z zasadą 'pożyjemy, zobaczymy'...

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Rock'n'roll ma obsesję na punkcie uprawiania miłości na tylnym siedzeniu chevroleta. Jestem pewny, że dla samych zinteresowanych jest to bardzo przyjemne, ale mnie interesuje pisanie o czymś więcej, Pasjonuje mnie wewnętrzny konflikt panujący w ka - Bono