12:43 1 Lut '08

Ostra przemowa managera U2 na targach MIDEM

Ostra przemowa managera U2 na targach MIDEM ^ ^ ^ ^

Paul McGuinness żąda większego zaangażowania dostawców internetowych (IPS) w walce z piractwem.

Podczas ostrej przemowy, którą manager U2 wygłosił w Cannes 28 stycznia, stwierdził, że najaktywniejsi downloaderzy pirackich kopii powinni być odcinani od internetu przez swoich dostawców.

"Jeśli reklamujesz kradzione samochody, obracasz pieniędzmi ze sprzedaży kradzionych samochodów i dbasz o dostawę kradzionych aut, możesz być pewien, że policja wkrótce zapuka do twoich drzwi" - stwierdza McGuinness, dodając również - "Podobnie jest z piractwem, ale ISP twierdzą, że niczego nie mogą z tym zrobić. Natomiast jeśli nie zapłacisz za swój dostęp do internetu możesz być pewien, że będziesz odłączony".

Według McGuinnessa, czas na nowe podejście. Czas by dostawcy internetu zaczęli brać odpowiedzialność za to, z czego czerpią korzyść od lat.

Cała przemowa managera U2 dostępna jest TUTAJ.

 • U2roopa (źródło: własne, U2.com)

Dodaj komentarz Wymaga loginu/hasła u2forums.com. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Komentarze (4) Strona 1/1

 • Dawidos, 18:12 2 Lut '08

  madeinpoland: uwierz mi, jeżeli kogoś nie stać na nic więcej niż jedynie na chleb, to ma o wiele więcej zmartwień niż zakup płyty. Nie popadaj w skrajności!

 • Avatar

  madeinpoland, 09:17 2 Lut '08

  Ale weź pod uwagę,że nie każdego stać na oryginały. Może nigdy nie stałeś przed dylematem-kupić płytę czy chleb,a niektórzy przez takie dylematy przechodzą. Pozatym przeciez zawsze można kupić koszulkę,koncert na dvd,czy pójść na koncert. Tak czy siak dajesz im zarobić.

 • Kuba_U2, 20:10 1 Lut '08

  madeinpoland co ty gadasz wlasnie chlop gada bardzo dobrze ! bo wg mnie wielcy fani za jakich sie uwarza wiekszosc spolecznosi U2owej kupuja oryginalne plyty zreszta fan sciagajacy gowniane mp3 to wg mnie nie fan !!

 • Avatar

  madeinpoland, 14:51 1 Lut '08

  Chłop moim zdaniem przesadza...śpią na pieniądzach i jeszcze im mało.

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Nie wiemy dokąd zmierzamy, ale czyż to nie jest przyjemne? - Bono