07:28 3 Cze '10

Z wizytą u Briana Eno

Eno pracuje z Underworld i tworzy aplikację

Drugi z panów, który najczęściej współpracuje z U2 wspomaga obecnie duet Underworld, który pracuje nad nowym albumem. Przygotował również wersję swojej aplikacji Bloom na potrzebę iPada.

Grupa Underworld kończy pracę nad szóstym studyjnym albumem. Duet opublikował właśnie utwór promujący dzieło. Pierwszym (...)

07:10 3 Cze '10

Z wizytą u Daniela Lanois

Zapracowany Danny Lanois

Stały współpracownik U2 ma ostatnio pełne ręce roboty. Niedawno okazało się, że pracuje nad nowym albumem Neila Younga. Teraz dowiadujemy się, że wspomaga w studiu wokalistę The Killers.

Pierwszy solowy album Brandona Flowersa ma być zatytułowany "Flamingo". Od strony producenckiej będzie wspólnym dziełem Stuarta (...)

15:08 2 Cze '10

Córki Bono wrażliwe na krzywdę

Córki bardziej upierdliwe niż Bono

Bono nieustannie uczy się od swoich dzieci.

Wokalista grupy U2 przyznaje, że jego córki Jordan i Memphis Eve są bardzo zaangażowane w działalność społeczną i ciągle (...)

10:58 2 Cze '10

"Breathe" z "U2 360º At The Rose Bowl"

Zobacz "Breathe", które wycięto z show!

Na stronie serwisu U2miracle.com pojawił się utwór, który otwierał koncert w Pasadenie.

Ostatecznie jednak postanowiono, że DVD rozpocznie się od "Get On Your Boots", a "Breathe" został dołożony do bonusów. (...)

16:25 1 Cze '10

Polska flaga na "U2 360° At The Rose Bowl"

Odpowiadamy na pytanie dotyczące materiału z Chorzowa

Wśród dodatkowego materiału na najnowszym DVD U2 znajduje się krótki film "Red & White: Poland". Pojawiają się jednak pytania, czy jest to coś nowego.

Odpowiadamy: nie. Jest to ten sam materiał, który po chorzowskim koncercie dostępny był na oficjalnej stronie zespołu. Fani, którzy (...)

(...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

Dla mnie Jezus Chrystus nie jest związany z żadną religią. Dla mnie religia, to zasady wymyślone przez ludzi, które mają wypełnić opuszczone przez Boga miejsce - Bono