10:52 6 Cze '10

"U2. The Name Of Love". Fragment książki za darmo!

U2. The Name Of Love

Premiera książki dopiero w lipcu, ale już dzisiaj na Joshua Site możesz przeczytać cały rozdział książki.

Cedars Of Lebanon (Cedry Libańskie). Polskie wydanie będzie pierwszym tłumaczeniem „The Name Of Love” na język obcy, co nie (...)

16:05 5 Cze '10

U2 w Glastonbury za rok?

W tym roku się nie udało, może w przyszłym?

Po tegorocznych perturbacjach organizatorzy festiwalu chcą ściągnąć zespół z Dublina na którąś z kolejnych edycji.

U2 mieli być główną atrakcją jubileuszowej, 40. edycji Glastonubry Festival. Niestety z powodu kontuzji Bono musieli się wycofać, (...)

(...)
14:19 5 Cze '10

Zespół zarezerwował stadion w Turynie

Światełko w tunelu

Po złych informacjach odnośnie stanu zdrowia Bono i odwołaniu III części U2360 Tour, jest światełko w tunelu. U2 zarezerwowali na dwa tygodnie Stadio Olimpico.

Turyn to pierwszy przystanek europejskiej części trasy. Plan przewiduje, że U2 zagrają tam 6 sierpnia 2010. Miasto wydało zgodę na (...)

16:10 4 Cze '10

Już jutro zlot w Poznaniu! Nie zapomnijcie o zdjęciach i nagraniach!

XVI Ogólnopolski Zlot Fanów U2 w Poznaniu

Jutro o 20.00 w klubie Blue Note w Poznaniu wielkie święto fanów U2! W programie premiera "U2360° At The Rose Bowl" oraz promocja książki "U2 - The Name Of Love".

Czekamy na wasze zdjęcia i video. Możecie je wysyłać na adres  zdjeciadlau2site (at) gmail.com lub innymi kanałami (prosimy o (...)

15:06 3 Cze '10

Znamy zawartość płyty winylowej?

"Kingdom Of Your Love" na winylu

Forumowicz Chrapcio7 donosi, że prawdopodobnie na winylu dołączonym do "U2 360º At The Rose Bowl" Super Deluxe Edition znajduje się utwór "Kingdom Of Your Love". Informacja pochodzi z serwisu Interference.com.

Najpewniej winyl będzie miał pomarańczowy kolor, utwór będzie miał zmieniony tytuł i jego czas trwania to 2 minuty i 5 sekund. (...)

Newsletter

Dodaj Usuń 

Artykuły

więcej

Najczęściej komentowane

"Jest coś takiego w zespołowych poczynaniach U2, coś bardzo unikalnego i niepowtarzalnego. Zawsze, kiedy spotyka się 4 chłopaków grających muzykę, coś się dzieję. My też to robimy, od zawsze" - Larry